Menu

BBB FlexCage BBC-36 Uchwyt na butelkę czarny 2018 Uchwyty Przy złożeniu zamówienia do godziny 16 ( od Pon. do Pt., wszystkie metody płatności z wyjątkiem przelewu bankowego), wysyłka odbędzie się tego samego dnia.

Cechy produktu

  • Producent BBB 

Opis

Lekki i mocny materiał: uchwyt na butelkę FlexCage jest tworzony z trwałego i lekkiego materiału kompozytowego. W ten sposób gwarantuje,za każdym razem będziesz mógł posiadać do Ciebie wystarczającą ilość płynu w trakcie jazdy, bez utraty szybkości Bezproblemowy dostęp: kosz na butelki FlexCage jest zaopatrzony w system dostosowywania Flex, dzięki czemu można z łatwością wyjąć butelkę i ponownie włożyć.

Nie musisz choćby patrzeć w dół, aby wyjąć butelkę lub ponownie włożyć ją do FlexCage Ochrona butelki: specjalny poliamid udoskonalone trzymanie butelki i uniemożliwia zarysowaniom butelki. Możliwość konstrukcji w dowolnym miejscu: FlexCage można prosto zamontować na rowerze za pomocą załączonych do zestawu wsporników montażowych ze stali nierdzewnej PART OF YOUR RIDE: BBB Cycling chce być dla każdego rowerzysty.

proponujemy ponad 1500 niepowtarzalnych produktów rowerowych, które z biegiem lat zostały wskazane ponad 100 cenami produktów i innowacjach. Produkty, które muszą być przy sobie w trakcie każdej jazdy, sprawiają radość z jazdy na rowerze i zapewniają, że rowerzysta spędzają więcej czasu na rowerze

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.