Menu

BBB FuelTank BBC-03 Uchwyt na butelkę srebrny białe 2018 Uchwyty

Cechy produktu

  • Producent BBB 

Opis

Lekki i konkretny materiał: uchwyt na butelki FuelTank jest wytwarzany z trwałego i lekkiego aluminium. W ten sposób zagwarantuje,zawsze będziesz mógł mieć do Ciebie wystarczającą ilość płynu w trakcie jazdy, bez utraty tempa Bezproblemowy dostęp: ten rowerowy uchwyt na butelki na wodę jest wyposażony w obfity otwór, dzięki temu możesz bez problemu wyjąć butelkę i ponownie włożyć.

Nie musisz nawet patrzeć w dół, żeby wyjąć butelkę albo ponownie włożyć ją do zbiornika FuelTank Ochrona butelki: specjalne amortyzatory z gumy zapewniają udoskonalone trzymanie butelki i uniemożliwiają zarysowaniu butelki.

Możliwość montażu w dowolnym miejscu: zbiornik FuelTank można prosto zamontować na rowerze za pomocą dołączonych wsporników montażowych ze stali rdzoodpornej PART OF YOUR RIDE: BBB Cycling chce być dla każdego rowerzysty.

oferujemy ponad 1500 niepowtarzalnych produktów rowerowych, które z biegiem lat zostały wskazane ponad 100 cenami produktów i innowacjach. Produkty, które muszą być przy sobie podczas każdej jazdy, sprawiają radość z jazdy na rowerze i zapewniają, iż rowerzysta spędzają więcej czasu na rowerze

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.