Menu

BBB FuelTank BBC-03 Uchwyt na butelkę srebrny niebieskie 2018 Uchwyty

Cechy produktu

  • Producent BBB 

Opis

Lekki i mocny materiał: uchwyt na butelki FuelTank jest tworzony z trwałego i lekkiego aluminium. W ten sposób zagwarantuje,zawsze będziesz mógł mieć do Ciebie wystarczającą ilość płynu w trakcie jazdy, bez utraty tempa Bezproblemowy dostęp: ten rowerowy uchwyt na butelki na wodę jest wyposażony w wielki otwór, dzięki temu możesz bezproblemowo wyjąć butelkę i ponownie włożyć.

Nie musisz choćby patrzeć w dół, żeby wyjąć butelkę albo ponownie włożyć ją do zbiornika FuelTank Ochrona butelki: specjalne amortyzatory z gumy zapewniają ulepszone trzymanie butelki i zapobiegają zarysowaniu butelki.

Możliwość konstrukcji w dowolnym miejscu: zbiornik FuelTank można łatwo zamontować na rowerze przy pomocy załączonych wsporników montażowych ze stali nierdzewnej PART OF YOUR RIDE: BBB Cycling chce być dla każdego rowerzysty.

proponujemy ponad 1500 unikalnych produktów rowerowych, które z biegiem lat zostały wyróznione ponad 100 cenami produktów i innowacjach. Produkty, które muszą być przy sobie podczas każdej jazdy, powodują radość z jazdy na rowerze i zapewniają, iż rowerzysta spędzają więcej czasu na rowerze

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.