Menu

SIGG - POKROWIEC NEOPRENE POUCH BLACK

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Pokrowiec neoprenowy nadzwyczajnie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin.posiada plastikowy karabińczyk i rzep ułatwiający transport. Pasuje do butelek SIGG o obszerności 1,5 l WMB.konwencjonalna szwajcarska butelka SIGG.

Jej nieprzemijalny dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki progresywnej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole albo na spacerze.Legendarne butelki SIGG wytwarzane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są poręczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wyprodukowane z jednego kawałka aluminium, który w pełni jest poddawany recyklingowi. Butelki wyśmienite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.znaczny wybór akcesoriów pozwala zastosować butelki SIGG na sporo sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały ekspresowo i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Na pewno bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.