Menu

SIGG - POKROWIEC NYLON POUCH SILVER

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Pokrowiec nylonowy świetnie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Ma zawieszkę usprawniającą transport. Dedykowany do butelek o objętości 0,75 l WMBKlasyczna szwajcarska butelka SIGG.

Jej ponadczasowy dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki postępowej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole lub na spacerze.Legendarne butelki SIGG wytwarzane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są ergonomiczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Prosto je utrzymać w czystości. Stworzone z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki nadzwyczajne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.pokaźny wybór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na niemało sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Bez dwóch zdań bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.