Menu

SIGG - POKROWIEC SPIDERMAN

Cechy produktu

  • Producent Sigg 

Opis

Pokrowiec rewelacyjnie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Pasuje do butelek SIGG o pojemności 0,4 l.tradycyjna szwajcarska butelka SIGG. Jej nieprzemijalny dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki nowoczesnej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole albo na spacerze.Legendarne butelki SIGG wyprodukowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości. Stworzone z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki perfekcyjne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.obszerny dobór akcesoriów pozwala zastosować butelki SIGG na dużo sposobów.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Z całą pewnością bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.