Menu

Manfrotto Przegubowe ramię 244MINI (244MINI) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 

Opis

Uniwersalne 24-centymetrowe ramię z dwiema końcówkami 1/4 cala oraz jednym adapterem na 3/8 cala. Adaptery można ściągać i wymieniać przy pomocy dołączonego kluczyka imbusowego. Ramię kompatybilne jest z wieloma akcesoriami systemu Magic Arm oraz z wszystkimi aparatami i dodatkami wyposażonym w gwint 1/4 cala albo 3/8 cala.

Ramię jest niezastąpioną pomocą w studio i w plenerze, gdy chcemy zamontować aparat albo lampę w nietypowej pozycji. Pomimo niewielkich wymiarów i wadze zaledwie 440g, Magic Arm jest bardzo silne - można zamontować na nie sprzęt o wadze 3 kg i nadal będzie pewnie utrzymywać go zachowując optymalnyą sztywność.

Przegub ramienia jak i głowice kulowe blokowane są przy pomocy jednego funkcjonalnego pokrętła. Starczy ustawić ramię w adekwatnej pozycji (co jest proste dzięki działaniu we wszelkich możliwych płaszczyznach) i przekręcić blokadę o niepokaźny kąt, by usztywnić całą konstrukcję.

Magic Arm {pomocn|przydatn)e będzie dla użytkowników nowych statywów Manfrotto serii 055 i 190 oraz klamry Nano Clamp 386B-1, gdyż można wkręcić je w dodatkowy gwint boczny tych akcesoriów. Długość 24cm gwint 1/4 cala jeden adapter 3/8 cala w zestawie wytrzymała konstrukcja z aluminium i stali bezpieczny udźwig: 3kg waga: 440g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.