Menu

Katarek Elektryczny Aspirator Do Nosa Odciągacz

Cechy produktu

 • Producent Braders 

Opis

ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA ODCIĄGACZ NA KATAREK Twoją pociechę męczy uciążliwy katar, który skutecznie przeszkadza w realizowaniu codziennych czynności, takich jak spanie, zabawy, czy spożywanie posiłków? Niemowlęta i młodsze dzieci nie potrafią samodzielnie pozbyć się wydzieliny z noska. A oczyszczanie go stanowi podstawę do wyzdrowienia i uniemożliwia dalszemu rozwojowi choroby. Jak tylko zauważysz katar u swojego maleństwa, użyj aspiratora!

Specyfikacja techniczna:

● maksymalne produktywne ciśnienie zasysania: 3500 mmHG

● poziom ciśnienia akustycznego:37 dB

● końcówka aspiratora: miękki silikon

● silniczek: 3V na prąd stały

● źródło zasilania: zaimplementowany akumulator

● ładowanie: każdą ładowarką microUSB

● waga: około 145 gramów

● rozmiary: około 200 mm x 39,9

Na dziecięce katarki polecamy elektryczny aspirator do nosa. Urządzenie w nad wyraz bezpieczny i nieinwazyjny sposób odetka nosek Twojego maleństwa i sprawi, iż maluch skicha się wyłącznie ze szczęścia. Wydzielina nie będzie zakłócać snu, a w wyspanym dziecku zadrzemie energia. Towar został wytworzony z najwyższą precyzją, z myślą o najmłodszych i zatroskanych rodzicach, dowodem wysokiej jakości aspiratora jest oznakowanie CE. To nic innego, jak deklaracja producenta,artykuł spełnia wszelkie wymagania dyrektyw unijnych.

Dzięki silikonowym końcówkom aspirator nie podrażni delikatnej śluzówki nosa, co najwyżej może rozbawić łaskotkami. W komplecie znajdziesz dwie wymienne końcówki, które zmieniasz wraz ze wzrostem dziecka. Urządzenie charakteryzuje się użytecznym kształtem, rewelacyjnie leży w rąk i nie wyślizguje się, zaś jego cicha praca ułatwi użytkowanie w podróży, czy podczas snu dziecka. Gdy dziecko choruje łatwiej jest wyjść z siebie, aniżeli z domu. Lecz ze względu na niską wagę, urządzenie wspaniale pasuje do transportu. Od tej pory nie uciszysz śmiechu katarem!

pakiet mieści:

● elektryczny aspirator do noska

● dwie wymienne końcówki

● przewód microUSB do ładowania

● wymienne filtry

● dowód zakupu

● instrukcję obsługi w języku polskim

Jak używać aspiratora?

Zapewnij swojemu dziecku wygodną pozycję, z główką uniesioną ku górze. Jeśli katar jest suchy, należy delikatnie nawilżyć śluzówkę nosa roztworem soli. Umieść końcówkę urządzenia maksymalnie 10 mm w głąb noska i naciśnij przycisk, który zapoczątkuje zasysanie wydzieliny. W celu powiększenia siły ssącej starczy przycisnąć kolejny raz, analogicznie od 2 do 5 razy. Szóste wciśnięcie przycisku spowoduje zakończenie pracy urządzenia.

Powtarzaj czynność aż do całkowitego usunięcia wydzieliny. Pamiętaj, by nie używać aspiratora w przypadku przerwania ciągłości naskórka, albo obecnego krwawienia z nosa.

jednocześnie przed odsysaniem, jak i po; starannie umyj ręce!

Jak czyścić urządzenie?

 1. Zdejmij silikonową końcówkę z urządzenia.
 2. Zbiornik wyciągnij do góry by zdjąć go z kołnierza.
 3. Poszczególne części, dokładnie wymyj w solance i wysusz.
 4. Załóż z powrotem czyszczone części.

Urządzenie jest szczególnym typym produktu. Zwrot osiągalny jedynie w oryginalnym opakowaniu z plombą, bez jakichkolwiek śladów stosowania.

    Opinie - 0 opinii

    + Dodaj opinie

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.