Moje konto
  • kompres Eye Bag- MGD Rx do leczenia dysfunkcji gruczołów Meiboma kompres Eye Bag- MGD Rx do leczenia dysfunkcji gruczołów Meiboma

kompres Eye Bag- MGD Rx do leczenia dysfunkcji gruczołów Meiboma

0 ofert z 0 sklepów

Producent The EyeBag Company LTD WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Pozostałe artykuły medyczne innych firm

Informacje o produkcie

ProducentThe EyeBag Company LTD

RC_FOTO-3-1000-2350Termiczny kompres EyeBag wielokrotnego użytku do leczenia dysfunkcji gruczołów Meiboma i łagodzenia objawów następujących zaburzeń:zapalenia brzegów powiek,zespole suchego oka związanego z nadmiernym odparowywaniem filmu łzowego,torbieli powiekowych i jęczmienia,zespołu suchego oka związanego z noszeniem soczewek kontaktowych,zespołu suchego oka związanego z przebytym zabiegiem chirurgii laserowej,podrażnienia i uczucia piasku w oku,dyskomfortu i uczucia pieczenia.

Opakowanie zawiera jeden kompres EyeBag wielokrotnego użytku (do 200 zastosowań) instrukcję użytkowania (w języku angielskim).MGDRx jest wyrobem medycznym klasy 1, zarejestrowanym przez Brytyjską Agencję ds.

Regulacji Leków i Produktów OchronyZdrowia (MHRA). Patent Brytyjski nr GB2421687B. Posiada certyfikat CE.INSTRUKCJA UŻYTKOWANIAPrzed użyciem kompresu EyeBag należy uważnie przeczytać tę instrukcję.Instrukcję należy zachować na przyszłość.

Należy zawsze przestrzegać zasadpodanych w instrukcji. EyeBag jest kompresem wielokrotnego użytku dopodgrzewania w kuchence mikrofalowej, przeznaczonym do leczenia dysfunkcjigruczołów Meiboma i powiązanych z nią schorzeń oka.

Nie wolno nikomuużyczać własnego kompresu EyeBag. Kompres EyeBag może być podgrzewanytylko przez odpowiedzialną osobę dorosłą. Należy wyjąć kompres EyeBag z niebieskiegopudełka i położyć go płasko na czystym i suchym talerzyku nadającymsię do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Nie ma znaczenia, którą stronądo góry kompres zostanie ułożony. Umieścić talerzyk w kuchence mikrofalowej ipodgrzać z maksymalną mocą grzewczą przez czas podany w tabeli poniżej.MOC CZAS PODGRZEWANIAPowyżej 750 W 30 sekund750 W lub mniej 40 secondsKompres można ponownie podgrzewać tylko, gdy ma temperaturępokojową.

Przed ponownym podgrzaniem należy pozostawić kompresEyeBag do całkowitego ostygnięcia.Wyjąć kompres EyeBag z kuchenki mikrofalowej i delikatnie nim potrząsnąć,by równomiernie rozprowadzić ciepło. Sprawdzić, czy kompres EyeBag nie jestza gorący, a następnie ułożyć go na zamkniętych powiekach.

Przyjąć wygodnąpozycję i pozostawić kompres na oczach przez 10 minut.Bezpośrednio po zdjęciu kompresu wymasować zamknięte powieki, by ułatwićuwolnienie oleistej wydzieliny z gruczołów Meiboma. Delikatnie, jednak z naciskiemprzeciągnąć czystym palcem po skórze na krawędzi zamkniętej powiekiod strony nosa do strony ucha.

Powtórzyć tę czynność kilkakrotnie na górnej idolnej powiece.Kompres EyeBag jest produktem naturalnym i przy pierwszym użyciu może sięwydawać nieco wilgotny.Kompres EyeBag należy przechowywać w niebieskim pudełeczku, w czystym isuchym miejscu.Nie wolno myć ani zwilżać kompresu EyeBag.Zarówno kompres EyeBag, jak i jego opakowanie są biodegradowalne.

Mikrofalezabijają bakterie. Zalecamy stosowanie kompresu EyeBag dwa razy dziennieprzez 10 minut przez pierwsze dwa tygodnie, a następnie raz lub dwa razy dziennie,w zależności od potrzeb. Kompres EyeBag można bezpiecznie podgrzewaćbez uszczerbku dla jego funkcjonalności do 200 razy.UWAGAProdukt ten może powodować oparzenia, jeżeli nie będzie używany zgodnie z instrukcją.Konieczne jest przeczytanie i przestrzeganie instrukcji użytkowania.Prosimy o zachowanie wszystkich materiałów opakowaniowych i instrukcji na przyszłość.Należy dokładnie sprawdzić moc kuchenki mikrofalowej używanej do podgrzewaniakompresu EyeBag.

Nie wolno przekraczać zalecanych czasów podgrzewania. Zawszeprzed ponownym podgrzaniem należy pozostawić kompres do ostygnięcia do normalnejtemperatury pokojowej.Stan kompresu EyeBag należy regularnie sprawdzać, a w razie stwierdzenia jego uszkodzenianależy go wymienić.Kompresu nie wolno myć.

Kompresu nie wolno zwilżać. Regularne używanie kompresumoże powodować pojawianie się na kompresie śladów po łzach lub wydzielinach z powiek.Kompres EyeBag można nakładać dzieciom tylko po zaleceniu tego przez lekarza.

Temperaturakompresu EyeBag musi być zawsze sprawdzana przez odpowiedzialną osobędorosłą. Musi ona pozostać z dzieckiem przez cały czas trwania okładu....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też