Moje konto
  • Opatrunek hydrokoloidowy Medisorb H 10x10cm 3szt. Opatrunek hydrokoloidowy Medisorb H 10x10cm 3szt.

Opatrunek hydrokoloidowy Medisorb H 10x10cm 3szt.

0 ofert z 0 sklepów

Producent TZMO S.A. WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Pozostałe artykuły opatrunkowe innych firm

Informacje o produkcie

ProducentTZMO S.A.

Opatrunek hydrokoloidowy Medisorb H 10x10cm 3szt.

Medisorb H to jałowy samoprzylepny opatrunek hydrokoloidowy stosowany głównie do leczenia ran umiarkowanie wydzielających. Jego wysoka apsorpcja oparta jest na naturalnych właściwościach biopolimerów wiążących między innymi bakterie w ranie.

Cechy produktu:

Izoluje termicznie ranę, dzięki czemu procesy naprawy przebiegają z optymalną szybkością. Tworzy wilgotne środowisko rany umożliwiający napływ żywych granulocytów hamujących wzrost patogennych bakterii. Obniża wartość PH, dzięki czemu środowisko rany tworzy bakteriostatycznym. Niweluje nieprzyjemny zapach. Usprawnia działanie mikrofagów. Bezbolesny podczas zmiany opatrunku.

Zastosowanie: Stosowany w przypadku ran sączących się o średnim i dużym stopniu wydzielania a także na: odleżyny, owrzodzenia, oparzeni I i II stopnia, miejsca z których pobrano przeszczep, otarć naskórka.

Opatrunek Medisorb P może pozostawać na ranie od 5 do 7 dni. Dodatkowo w celu podtrzymania opatrunku należy użyć bandaża uciskowego np. Matopress. Przed aplikacją opatrunek należy rozgrzać w dłoniach.

Opakowanie: 3szt.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też