Moje konto  ▾

Suprasorb P - 7,5cm x 7,5cm - 1 sztuka - poliuretanowy opatrunek piankowy

Producent LOHMANN & RAUSCHER WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Pozostałe artykuły opatrunkowe innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ProducentLOHMANN & RAUSCHER

Poliuretanowy opatrunek piankowy Suprasorb P łatwy w zakładaniu chłonący wydzielinę opatrunek nie uszkadza tkanki podczas zdejmowania zapewnia optymalne środowisko rany

Opatrunek z pianki poliuretanowej Suprasorb P, bez kleju, to opatrunek składający się z dwóch warstw poliuretanowych: nośnej i piankowej. Każdy opatrunek jest pojedynczo pakowany, gotowy do użycia i wysterylizowany promieniami Gamma. opatrunek z pianki poliuretanowej Suprasorb P bez kleju, przeznaczony jest do jednorazowego użytku i nie może być ponownie sterylizowany.

Opatrunek z pianki poliuretanowej Suprasorb P, bez kleju został wykonany w taki sposób, że dzięki swoim właściwościom chłonnym zapewnia optymalne warunki przy opatrywaniu ran powierzchniowych, średnio sączących.

Podczas wchłaniania wydzieliny opatrunek lekko się rozciąga i dzięki temu optymalnie pokrywa ranę. Pod bezklejowym opatrunkiem z pianki poliuretanowej Suprasorb P tworzy się w ranie optymalne wilgotne środowisko, co zapobiega przyklejaniu się opatrunku do rany.

Zmiana opatrunku nie powoduje uszkodzenia tkanki. Opatrunek z pianki poliuretanowej Suprasorb P jest niezwykle elastyczny i dlatego nadaje się do stosowania także przy trudno dostępnych częściach ciała.

Zakładanie opatrunku Syprasorb P Przygotowanie rany: Rana musi być starannie oczyszczona w sposób standardowy i następnie osuszona kompresikami. Otoczenie rany musi być suche, odtłuszczone i czyste

Zakładanie opatrunku: Wielkość opatrunku zależy od wielkości rany. Otworzyć sterylne opakowanie i wyjąć opatrunek. Założyć opatrunek na ranę i zamocować odpowiednim opatrunkiem wtórnym.

Zmiany opatrunku: Okresy w jakich powinien być zmieniany bezklejowy opatrunek z pianki poliuretanowej Suprasorb P ustala lekarz prowadzący w zależności od stanu rany. Opatrunek musi zostać zmieniony, jeżeli wydzielina już tak wypełnia piankę, że zaczyna ona wystawać poza brzegi rany.

Opatrunek z pianki poliuretanowej Suprasorb P może pozostać na oczyszczonej ranie do 5-7 dni

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.