MINIKAMERA / NAWIGACJA GPS z monitorem LCD 5", rejestrator trasy, GEOVISION 5850HDDVR

MINIKAMERA / NAWIGACJA GPS z monitorem LCD 5", rejestrator trasy, GEOVISION 5850HDDVR

  • Cena od: 950
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

MINIKAMERA / NAWIGACJA GPS z monitorem LCD 5", rejestrator trasy, GEOVISION 5850HDDVR

W dzisiejszych czasach gdy na drodze jest tak wiele pojazdów i jest po prostu ciasno, a przy tym nie każdy zachowuje się na drodze jak powinien występuje podwyższone ryzyko zdarzeń drogowych które każdy z uczestników czy świadków relacjonuje inaczej zależnie od swojego punktu widzenia. Dzisiejsza technologia umożliwia rejestrację zdarzeń, które w takich sytuacjach rozwiewają wszelkie wątpliwości. Rejestrator trasy wbudowany w nawigację GEOVISION5850HDDVR wykonuje pracę którą można porównać do czarnej skrzynki w samolocie, dzięki wbudowanej kamerze o wysokiej rozdzielczości która obserwuje drogę przed samochodem, oraz mikrofonowi w pełni zasługuje na miano czarnej skrzynki.

Nawigacja Samochodowa GPS, 5” LCD, Android 4.0 z wbudowanym rejestratorem trasy, GEOVISION 5850HDDVR Urządzenie GEOVISION5850HDDVR jest połączeniem nawigacji samochodowej i rejestratora trasy a wszystko to oparte na platformie systemu Android 4.0. Sama nawigacja obsługiwana jest w urządzeniu przez aplikację Navitel.

Obraz z kamery wraz z dźwiękiem zostaje zapisany na karcie micro SD i może być w każdej chwili odtworzony zarówno na samym urządzeniu, dzięki wbudowanemu dotykowemu wyświetlaczowi LCD o przekątnej 5 cali, jak również na dowolnym komputerze po podłączeniu całego urządzenia poprzez USB do komputera lub poprzez odczyt samej karty pamięci. Ponadto urządzenie mimo dołączonego w komplecie zasilającego kabla z wtykiem do gniazda zapalniczki w samochodzie ma wbudowany akumulator dzięki któremu może pracować przez jakiś czas bez zasilania z zewnątrz..

Zestaw został wyposażony w przyssawkę umożliwiającą montaż urządzenia na przedniej szybie pojazdu lub innej płaskiej powierzchni.
Podstawowe parametry urządzenia: kamera 120°, monitor dotykowy LCD 5'' (12,7 cm) o rozdzielczości 800 x 600 max. rozdzielczość nagrywania 1280 x 720 wbudowany akcelerometr, wbudowany głośnik, wbudowany mikrofon, wbudowane wifi, wbudowany odbiornik GPS, wbudowane diody podczerwieni do rejestracji w ciemności, zasilanie z gniazda zapalniczki (DC 12 V) wtyk mini USB, obsługiwane karty: Micro SDHC 4...32GB, montaż do szyby na uchwycie z przyssawką, Dane Techniczne

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie