Menu

BBB RaceRibbons BHT-01 Owijka kierownicy, biały 2021 Owijki kierownicy Przy złożeniu zamówienia do godziny 16 ( od Pon. do Pt., wszystkie metody płatności z wyjątkiem przelewu bankowego), wysyłka odbędzie się tego samego dnia.

Cechy produktu

  • Producent BBB 

Opis

produkowano z wysokiej jakości korka plastikowego dla amortyzującego uderzenia uchwytu, który nie ślizga się podczas jazdy. W przeciwieństwie do naturalnego korka ma syntetyczny korek Super pokrycie: każda rolka jest wystarczająco długa, żeby umożliwić pełne pokrycie większości rozmiarów kierownicy solidność: wykonano z wodoodpornego kleju, żeby pozostać w stosownej pozycji nieskomplikowany w użyciu: sprężysty materiał sprawia, iż owijanie kierownicy jest proste i prędkie Spersonalizuj swój pakiet: łącznie z taśmą wykończeniową i zatyczką kierownicy, dzięki czemu możesz uzupełnić swój rower zgodnie z życzeniem

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.