Menu

Dętka Rowerowa Compact 8 Dunlop 26mm 54-110

Cechy produktu

  • Producent Continental 

Opis

Dętka Compact 8 Dunlop 26 mm 54-110

Conti-Tube

Nowa oferta dętek Continental usprawnia znalezienie tej jednej, właściwej dla Ciebie. Przychylna dla użytkownika oferta odpowiada wielorakim wymiarom, typom zaworów, ich długościom i konstrukcjom, jak dodatkowo zróżnicowanym rodzajom opon i stylom jazdy. Różnorodność dętek zezwala na właściwy wybór: dętka typowa jest przystępna we wszelkich rozmiarach, proponuje najkorzystniejszy kompromis pomiędzy codzienną jazdą, a wagą, podczas gdy w wersjach Light i Supersonic największe znaczenie ma waga i opór toczenia.

linia Compact została zaprojektowana z myślą o kołach o mniejszych średnicach. Gwarantuje dobrą trwałość dzięki wysokiej jakości zastosowanego materiału oraz kontrolom w trakcie cyklu produkcji.

wymiar koła: 8 cali

Pasujące do wymiaru opon w calach (średnica x szerokość): 8 1/2 x 2 > 8 x 1 3/4 (cale)

Pasujące do wymiaru opon ETRTO: 54-110

typ wentyla: Dunlop (DV) - typowo rowerowy

Długość wentyla: 26 mm

Średnia waga artykułu: 73 g


O systemie Unitube w dętkach Continental:
- Dętki wielorozmiarowe pasują do pokaźniejszej ilości wymiarów opon konwencjonalne dętki rowerowe.
- Wszystkie dętki są bezszwowe i wulkanizowane celem zapewnienia jednolitej okrągłości i powiększonej bezawaryjności trzonu wentyla.
- Każdy egzemplarz przechodzi nad wyraz rygorystyczną kontrolę jakości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.