Menu

DŹwignia przerzutki lewa shimano sl-tx50 3rz

Cechy produktu

  • Producent SHIMANO 

Opis

Lewa dźwignia przerzutki przedniej z grupy przeznaczona jest do obsługi przerzutek 3-rzędowych. Znamionuje się szczególnie czytelnym optycznym wskaźnikiem przełożenia, dzięki któremu podczas jazdy można odczytać które przełożenie jest obecnie ustawione. Wyposażona jest w śrubę regulacyjną przerzutki. Dzięki niej można dokonać korekty ustawień przerzutki choćby w trakcie jazdy. Montaż do kierownicy odbywa się przy użyciu obejmy ze śrubą przykręcaną śrubokrętem płaskim albo krzyżowym.

Producent: Shimano

Grupa produktowa: Tourney

Model: SL-TX50

Obsługiwana liczba przełożeń: 3

Średnia waga towaru: 100 g

W zestawie znajduje się linka przerzutki.

zaimplementowane technologie Shimano:

Przednia i Tylna Indeksowana Zmiana Przełożenia DUAL SIS - elementy systemu, takie jak mechanizm indeksowania wbudowany w dźwignię zmiany przełożenia, linka tylnej indeksowanej zmiany przełożenia SIS działająca bez tarcia i luźno pracująca tylna przerzutka, tworzą SHIMANO INDEX SYSTEM. Tylny indeksowany system zmiany przełożeń SIS został wykorzystany dodatkowo w przerzutce przedniej. Dzięki czemu indeksowanemu systemowi zmiana przełożeń z przodu stała się łatwiejsza i komfortowojsza.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.