Menu

ISMBH90JKSSL170 Przewód hamulcowy hydrauliczny Shimano Deore SM-BH90-SS 1700 mm tył czarny

Cechy produktu

  • Producent Shimano 

Opis

usztywniony kabel hamulcowy SM-BH90-SS 1700 mm tył czarny

Hydrauliczny przewód hamulcowy SM-BH90-SS dzięki czemu,posiada grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action. Dedykowany jest do przednich dźwigni hamulcowych, a także zacisków takich grup osprzętowcyh jak: DEORE i DEORE LX. Przewód z obu stron jest zakończony prostym połączeniem. W zestwie wynajdziemy na dodatek klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie.

W skład zestawu wchodzą:

- kabel hamulcowy o długości 1700 m

- oliwka i wkład x2

- śruba do konstrukcji przewodu do zacisku

- śruba do montażu przewodu do dźwigni

- osłona śruby montowanej do dźwigni

- klucz Shimano TL-BH61

Najważniejsze właściwości artykułu:

Producent: Shimano

Model: SM-BH90-SS

Grupa: Deore/Deore LX

Połączenie: proste - proste

rodzaj artykułu: kabel hamulcowy hydrauliczny

Strona: przód

Długość: 1700 mm

Kolor: czarny

użyte technologie Shimano:

Servo Wave Action

technika umożliwiająca zwiększenie kontroli i siły hamowania. Dźwignia z mechanizmem Servo Wave formuje o 20% pokaźniejszą moc konwencjonalna dźwignia, a w dodatku zmniejsza czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową. Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest prędkie. Konieczny jest tylko nieduży ruch dźwignią, aby doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik powiększający siłę działa momentalnie przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki temu pokaźniejszy skok dźwigni daje pokaźniejszą siłę hamowania przy udoskonalonej kontroli.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.