Moje konto
  • Naklejki ścienne RoomMates RMK2083SCS Nutki Naklejki ścienne RoomMates RMK2083SCS Nutki

Naklejki ścienne RoomMates RMK2083SCS Nutki

1 oferta z 1 sklepu

Producent RoomMates WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentRoomMates

Naklejki ścienne RoomMates RMK2083SCS - Nutki Naklejki na ścianę do wielokrotnego naklejania amerykańskiej firmy RoomMates. Naklejki dla dzieci to doskonały pomysł na pobudzenie wyobraźni a także zainteresowań naszych pociech.

Pozwolą one udekorować każde pomieszczenie. Nalepki dla dzieci do wielokrotnego naklejania charakteryzują się łatwością użytkowania – w dowolnej chwili można je przenieść bez pozostawiania żadnych śladów.

Szeroka gama wzorów do pokoju dziecięcego pozwoli znaleźć rozwiązanie spełniające każde wymagania. RoomMates to znakomitej jakości naklejki dekoracyjne do wielokrotnego naklejania, którymi w kilka chwil udekorujesz swój DOM, biuro lub mieszkanie.

Można je z łatwością nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. RoomMates doskonale pomogą Ci ożywić puste, monotonne ściany, w niczym nie ograniczając Twojej wyobraźni.

Naklejki można stosować na każdej gładkiej i czystej powierzchni: ścianach, meblach, oknach, płytkach ceramicznych, lodówkach, laptopach… W szerokiej gamie produktów znajdziesz bezpieczne dekoracje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Opis produktu: Mamy coś specjalnego dla miłośników muzyki! Zakręcona gałązka z dodatkiem urokliwych nutek pozwoli Wam w dosłownie kilka chwil udekorować każde pomieszczenie. Aplikacja jest prosta. Wystarczy odkleić element z arkusza, przyłożyć do powierzchni i wygładzić dłonią.

Dekoracje RoomMates mogą być stosowane wielokrotnie na wszystkie suche i gładkie powierzchnie (np. ściany, meble, ceramikę, okna, itp.) i to bez lepkich pozostałości czy uszkodzeń powierzchni! Nr katalogowy: RMK2083SCS Nazwa: Naklejki RoomMates - Nutki Producent: RoomMates Ilość naklejek: 50 szt.

Ilość arkuszy: 4 szt. Wymiary arkuszy: 45,72 cm x 25,4 cm Materiał: winyl Do wielokrotnego użytku: Naklejki ścienne można wielokrotnie przenosić, używane mogą być także do tymczasowego zdobienia. Na arkuszu znajdują się wstępnie wycięte aplikacje dekoracyjne – wystarczy je odkleić i przyłożyć do suchej, czystej powierzchni.

Przy usuwaniu nalepek poleca się przyklejenie ich z powrotem do arkusza. Bezpieczne dla dzieci: Naklejki dla dziecka testowane są według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nie posiadają one także żadnych substancji toksycznych.

Posiadają certyfikaty CE i EN71. Zobacz jak łatwo przyklejać naklejki ścienne RoomMates: Jeśli szukasz innego zdjęcia, którego nie widzisz na naszej stronie, napisz do nas - chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zdjęcia do wydruku fototapety.

Możesz również wybrać dowolne inne zdjęcie z naszej strony lub z banku zdjęć - np. www.fotolia.pl, w tym przypadku wystarczy, że wyślesz nam numer wybranego zdjęcia. Zobacz jak szukać zdjęć w banku - galeria zdjęć i obrazów.

Jeśli masz jakieś pytania napisz również w mailu lub zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy. Zobacz galerię naszych realizacji, czyli jak wyglądają nasze fototapety na ścianie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.