Menu

Sztabka złota 1 gram CERTIPACK 9999 - Złoto lokacyjne i inwestycyjne

Opis

Nasza idea W Goldenmark wierzymy, iż warto poszukiwać tego, co trwałe i nieulotne. W dzisiejszych czasach, w dobie ciągłej niestabilności, przejściowych mód i zużywania się produktów, wydaje się to być niezwykle ważne.

Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagamy budować oparty na nieprzemijających wartościach majątek i unikatowe kolekcje dla przyszłych pokoleń. Nasza idea wartości dla pokoleń to nie tylko materialny posiadajątek dający poczucie bezpieczeństwa i niezależności, lecz także swoisty kapitał kulturowy, którym możemy się cieszyć, dzielić z najbliższymi, wzbogacając i wzmacniając międzypokoleniowe więzi.

1 g złota sztabka Złote sztabki bulionowe to jedna z najpopularniejszych form długoterminowego lokowania pieniędzy w złoto fizyczne. Sztabki w niewielkich gramaturach wybierane są poprzez osoby chcące zachować dużą podzielność zebranego kruszcu.

Mogą także stanowić perfekcyjny pomysł na prezent. Złoto od tysięcy lat stanowiło nośnik wartości. Dawniej było pieniądzem, dziś służy z reguły jako instrument do zabezpieczenia swego majątku. Złoto niepodatne jest na rozmaite wahania rynkowe oraz na ryzyko polityczne, geopolityczne i gospodarcze.

Nie bez powodu zaliczane jest do grupy aktywów zwanych "bezpiecznymi przystaniami". Oryginalnai przepiękna oferujemy sztabki złota pochodzące z najmocniej lubianych mennic świata, mających akredytację jednej z najstarszych instytucji, zajmujących się handlem na rynku metali szlachetnych - LBMA (London Bullion Market Association).

Akredytacja LBMA to nie tylko gwarancja bezpiecznego zakupu,na dodatek i bezpiecznej odsprzedaży - sztabki producentów mających akredytację LBMA są rozpoznawane i uznawane na całym świecie. Wartościdla pokoleń Sztabki lokacyjne (bulionowe) wytworzone są ze złota najwyższej próby - w głównej mierze.999 albo.9999.

Są zapakowane w specjalny blister zwany "certipackiem", który pełni funkcję ochronną, a równocześnie jest formą dokumentu autentyczności. Uwaga: o ile w opisie produktu nie został określony jeden potężny rok wybicia, to wysyłane są monety z losowych roczników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.