Menu

Sztabka złota 1 uncja CERTIPACK 9999 - Złoto lokacyjne i inwestycyjne

Opis

Nasza idea W Goldenmark wierzymy, iż warto poszukiwać tego, co trwałe i nieulotne. W dzisiejszych czasach, w dobie ciągłej niestabilności, przejściowych mód i zużywania się produktów, wydaje się to być nad wyraz ważne.

Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagamy produkować oparty na nieprzemijających wartościach posiadajątek i wyjątkowe kolekcje dla przyszłych pokoleń. Nasza idea wartości dla pokoleń to nie tylko materialny majątek dający poczucie bezpieczeństwa i niezależności, lecz także swoisty kapitał kulturowy, którym możemy się cieszyć, dzielić z najbliższymi, wzbogacając i wzmacniając międzypokoleniowe więzi.

1 uncja złota złota sztabka Sztabka złota to jedna z najmocniej podstawowych form długoterminowego lokowania pieniędzy w złocie fizycznym. Na rynku dostępna jest pokaźna gama gramatur, od 1 grama do 1 kg (są także sztabki większe, lecz ze względu na wysoką wartość, stosowane są głównie w rozliczeniach międzybankowych).

Sztabki złota o wadze 1 uncji, czyli 31,1 gramów, to jeden z najczęstszych i najpopularniejszych wyborów. Producentami sztabek przystępnych w naszej ofercie są akredytowane przez LBMA (London Bullion Market Association) mennice: Rand Refinery, Perth Mint, Umicore, C-Hafner, PAMP i sporo innych.

Oryginalnai przepiękna Akredytacja LBMA to nie tylko gwarancja autentyczności. Stowarzyszenie wyznacza i obserwuje przestrzeganie wymogów jakościowych i bezpieczeństwa na Londyńskim Rynku Kruszców. Mennice, które je spełniają, trafiają na cyklicznie aktualizowaną listę Good Delivery.

Zakup sztabki wytworzonej poprzez akredytowaną mennicę daje nabywcy pewność, że będzie można ją w późniejszym czasie sprzedać w każdym miejscu na ziemi, w którym prowadzony jest obrót złotem lokacyjnym.

Wartościdla pokoleń Wszystkie sztabki jednouncjowe pakowane w bezpieczne opakowania tzw. "certipacki". Są to plastikowe blistry, stanowiące z jednej strony fizyczne zabezpieczenie samego złota, z drugiej będące certyfikatem autentyczności, z przypisanym do sztabki numerem seryjnym, a także informacjami o producencie i parametrach sztabki.

Na każdym CertiPacku wynajdziemy wagę i próbę kruszcu, nazwę producenta sztabki oraz inne ważne informacji. Dzięki specjalnemu sposobowi pakowania, certipack daje pewność, że sztabka po opuszczeniu mennicy nie była wyjmowana z opakowania.

Uwaga: o ile w opisie produktu nie został określony jeden mocny rok wybicia, to wysyłane są monety z losowych roczników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.