Menu

Sztabka złota 250 g 9999 - Złoto lokacyjne i inwestycyjne

Opis

Nasza idea W Goldenmark wierzymy, iż warto poszukiwać tego, co trwałe i nieulotne. W dzisiejszych czasach, w dobie ciągłej niestabilności, przejściowych mód i zużywania się produktów, wydaje się to być niezwykle ważne.

Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagamy tworzyć oparty na nieprzemijających wartościach posiadajątek i wyjątkowe kolekcje dla przyszłych pokoleń. Nasza idea wartości dla pokoleń to nie tylko materialny posiadajątek dający poczucie bezpieczeństwa i niezależności, lecz także swoisty kapitał kulturowy, którym możemy się cieszyć, dzielić z najbliższymi, wzbogacając i wzmacniając międzypokoleniowe więzi.

250 g złota sztabka Sztabki złota 250 gramów to komfortowy i produktywny sposób na zachowanie wartości pieniądza w czasie. Wytworzone są z kruszcu najwyższej próby -.9999, przez mennice posiadające światową renomę, akredytowane w London Bullion Market Association (LBMA).

Jest to obecnie największa i najstarsza organizacja, która zajmuje się tworzeniem rynkowych standardów i kontrolą nad procesem ich wdrażania. Umieszczenie mennicy na liście Good Delivery świadczy o tym, że spełnia ona wyśrubowane kryteria rynkowe, w szczególności niezwykle wysoki standard bankowy Good Delivery.

Oryginalnai przepiękna Wszystkie złote sztabki w ofercie Goldenmark zapakowane są w opakowanie rodzaju "certipack", będące równocześnie barierą chroniącą kruszec przed fizycznym zniszczeniem i dokumentem.

Na każdym certipacku wynajdziemy numer seryjny sztabki oraz takie dane, jak waga, próba złota i nazwa producenta. Certipack zapewnia także, że sztabka nie była wyjmowana z opakowania po opuszczeniu mennicy.

Wartościdla pokoleń Złoto od tysięcy lat pełniło rolę pieniądza i instrumentu, za pomocą którego można było gromadzić majątek. Zaledwie pięćdziesiąt lat temu zerwana została ostatnia nić łącząca złoto z dolarem amerykańskim.

Wydarzenie to niesie ze sobą liczne następstwa, chociażby takie, iż banki centralne mogą obecnie prowadzić dodruk pieniądza. Rezultatem uwolnienia złota było także jego urynkowienie i umożliwienie ludziom jego gromadzenia.

Dziś złoto zadowala się ogromnym podziwm jako "bezpieczna przystań" i instrument służący ochronie posiadajątku przed utratą wartości i inflacją. Wielokrotnie także złoto sprawdzało się jako sposób na dywersyfikację portfela i jego ochronę przed skutkami zawirowań gospodarczych i finansowych, w szczególności kryzysów.

Uwaga: o ile w opisie artykułu nie został określony jeden solidny rok wybicia, to wysyłane są monety z losowych roczników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.