Menu

Szynka wieprzowa Mr. Preppers 300 g

Cechy produktu

  • Producent Mr. Preppers 

Opis

Szynka wieprzowa Mr. Preppers 300 g to pożywna konserwa z mięsa wieprzowego dla dwóch osób, konserwowana konwencjonalną metodą bez chemii i nienaturalnych poprawiaczy.

tradycyjna receptura

Mr. Preppers to polski firma wysokiej jakości konserw mięsnych wykonanych według domowych przepisów. Mięso konserwowane jest klasyczną metodą, bez zgubnej chemii i konserwantów.

Jakość wyrobów tej marki docenili już polscy survivalowcy, preppersi, harcerze, a także pasjonaci bushcraftu.

Za wyborny smak i aromat odpowiedzialne są wysokiej jakości mięso, a także naturalne dodatki i przyprawy. W składzie konserwy znajduję się wyłącznie mięso wieprzowe i naturalne dodatki w postaci soli i przypraw.

Długi termin ważności

Mięsna konserwa to źródło nieprzeciętnie przyswajalnego białka o pokaźnej wartości odżywczej. Naturalny proces produkcji polega na zamknięciu przyprawionego mięsiwa w puszce i poddaniu procesowi sterylizacji (gotowanie), dzięki czego konserwa ma długi 3-letni termin przydatności do spożycia.

Konserwa mięsna o gramaturze 300 g to nieprzeciętna porcja na posiłek dla dwóch osób, która ma adekwatną wartość odżywczą (na jeden posiłek), długi termin ważności, dlatego będzie nieodłącznym towarzyszem podczas każdego biwaku, wycieczki oraz bytowania w lesie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.