Menu

B.O.735/01 Zestaw szczotek do butelek i smoczków z wymienną rączką niebieski

Cechy produktu

  • Producent BABYONO 

Opis

 komplet szczotek do butelek i smoczków pomaga w ich skrupulatnym czyszczeniu. Zestaw jest wyposażony w dwie wymienne końcówki do mycia butelek, jedna jest zakończona szczotką z miękką włosiem druga rozciągliwą gąbką, końcówki można dowolnie zamieniać.

pakiet mieści ponadto gąbkę do czyszczenia smoczków. Szczotka posiada otwór do zawieszenia w celu osuszenia przed kolejnym wykorzystaniem. Szczotki docierają do trudno dostępnych miejsc, a komfortowe rączki jednostajny uchwyt.

Szczotki produkowane są z trwałych i bezpiecznych materiałów, nie zawierających Bisfenolu A. Atuty: wymienne końcówki do mycia butelek ma otwór do zawieszenia pakiet gromadzi gąbkę do czyszczenia smoczków komfortowe rączki gwarantujące jednostajny uchwyt W komplecie: szczotka i gąbka do mycia butelek gąbeczka do mycia smoczków 2x szczoteczka do czyszczenia rurek komplet szotek do butelek i smoczków pomaga w ich starannym czyszczeniu.

komplet jest wyposażony w dwie wymienne końcówki do mycia butelek, jedna jest zakończona szczotką z miękką włosiem druga rozciągliwą gąbką, końcówki można dowolnie zamieniać....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.