Menu

"Balon foliowy Boy, złoty, 63,5x74cm"

Cechy produktu

  • Producent PartyDeco 

Opis

Balon foliowy to prawdziwy must have wyjątkowego przyjęcia w domu, czy w plenerze. Unoszący się balon wprowadza nastrój radości i zabawy. Kołysząc się na boki, odbija światło dając niesamowity efekt. Wieczorem, w jego lustrzanej powierzchni światło świec miga bajecznie, kreujejąc magiczny klimat.

Balony foliowe w różnorodnych kształtach: serc, kul, gwiazd, cyfr, liter, czy innych, to renomowane dekoracje, które wyszukamy na urodzinach, weselach, jubileuszach lub przyjęciach z okazji Baby Shower. Cenione poprzez dzieci, docenione przez dorosłych.

Balon foliowy Boy w wytwornym złotym kolorze uświetni Baby Shower przed urodzinami dziecka, zdradzając przy tym tajemnicę Jego płci, będzie kolorowym akcentem urodzinowym, podkreśli radosną atmosferę spotkania.

Uchwycony na fotografii, nada jej unikatowego charakteru. Opis towaru: Balon foliowy Boy złoty. Wymiary ok. 63,5 x 74 cm (25x29 cale). Do zabawy asygnowany jest wyłącznie balon wypełniony powietrzem albo helem.

Dla dzieci powyżej 3 lat. Pęknięty balon należy wyrzucić. Przed wykorzystaniem prosimy zapoznać się z załączoną do towaru instrukcją obsługi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.