Menu

City Life Mój salon fryzjerski 70376

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Mój salon fryzjerski nadzwyczajnie wpisze się w miasteczko PlaymobilCzas wybrać się do fryzjera! Chcemy całkowicie zmienić fryzurę? Podciąć? A może zrobić nowy kolor? Cokolwiek nam się wymarzy w miasteczku Playmobil jest najkorzystniejszy salon fryzjerki, gdzie mili pracownic doradzą i pomogą przy wyborze.

Do dyspozycji mają dużo szamponów, farb i akcesoriów, więc obsłużą każdego klienta.Do wejścia zaprasza baner z uroczą grafiką, który wita gości. Profesjonalni styliści moją masę roboty, lecz ze nadzwyczajnym sprzętem niewątpliwie dadzą radę i wszyscy wyjdą zadowoleni.

Salon fryzjerski jest bogato wyposażony, więc spełni oczekiwania nawet najszczególniej wybrednej klientki. Z ruchomymi elementami i bogactwo dodatków każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy fryzjer!Realistyczna zabawa z masą dopracowanych szczegółów i akcesoriówMój salon fryzjerski to różnorodność elementów, których można użyć do zabawy.

W skład zestawu wchodzą 2 figurki dorosłych i 1 figurka dziecka, budynek salonu, półki na peruki i dodatki, jeżdżący stolik, fotel z ruchomy oparciem, lustro i myjkę fryzjerską, suszarkę, peruki, miotły, buteleczki z szamponami oraz dużo innych dodatków, które urozmaicą zabawę.W zestawie odszukamy też naklejki, którymi przyozdobi się ściany salonu fryzjerskiego, aby można powiedzieć, iż jest naprawdę „mój".

Salonik nadzwyczajnie zgra się z innymi zestawami z miasteczka Playmobil City Life, np. Z kawiarnią 70015 lub supermarketem 70375. Zestaw z salonem fryzjerskim będzie znakomitym prezentem dla 4-latki, który zniewoli i rozkocha od pierwszego wejrzenia!O kolekcji – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów kolekcji City Life wyszukamy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i dużo, sporo innych. Kolekcja City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców obfitego miasta, które aż tętni życiem.Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z kolekcji City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które poprawnie kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z linii City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego. Pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.