Menu

City Life Mój supermarket 70375

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Mój supermarket to idealne centrum zakupów w miastecku PlaymobilGdy potrzeba zakupów, supermarket z miasteczka Playmobil to najkorzystniejsza opcja. Wyszukamy tutaj wszystko, czego potrzebujemy. Świeże warzywa i owoce czekają przed wejściem w skrzynkach i nakłaniają do kupna kolorem i zapachem.

Ekspedientka oferuje czerwoną róże dla małżonki klienta, a ten ochoczo ją kupuje. W koszyku ma jeszcze dużo pyszności z supermarketu i codzienną gazetę. Tutaj zakupy za każdym razem się udają!Supermarket oferuje masę codziennych produktów, od pieczywa po nabiał i słodycze.

Przed budynkiem można kupić w dodatku atrakcyjne kwiaty. Półki uginają się od towarów, które namawiają ceną i jakością. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Supermarket to obowiązkowy punkt na mapie miasteczka Playmobil!

nieprzeciętne centrum zakupów z masa produktów dla mieszkańcówZestaw z moim supermarketem zachwyca bogactwem elementów. W jego skład wchodzą dwie figurki, budynek sklepu, lada i kasa, skrzynki, półki, a także masa dodatków spożywczych i nie tylko: marchewki, ogórki, kalafiory, papryki, nabiał, jajka, mleko, jogurty, słoiki z warzywami, kwiaty, słodycze i niemało, niemało innych do naprawdę realistycznej zabawy!Mój supermarket można udekorować załączonymi naklejkami, więc stanie się naprawdę nieszablonowy i unikalny.

zestaw genialnie łączy się z innymi budynkami z kolekcji Moje nieznaczne miasto Playmobil, np. Fryzjerem 70376 lubkawiarnią 70015. Supermarket zadowoli każdego 4-latka albo starszego dzieciaka, który uwielbia odgrywać zróżnicowane scenki z codziennego życia.

Na podarek nada się wspaniale!O linii – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów serii City Life odszukamy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i dużo, niemało innych. Seria City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców znacznego miasta, które aż tętni życiem.Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z linii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które należycie kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z kolekcji City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego. Pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.