Menu

Colorado Crawler 2CH 1:10 4WD 2.4GHz RTR - 70634R

Cechy produktu

  • Producent Himoto 

Opis

pokazujemy terenowy Rock Crawler producenta Himoto o dźwięcznej nazwie "Colorado". Model jest w skali 1:10 oraz ma napęd na 4 koła. Ogromnym plusem modelu jest radio 2.4GHz, dzięki któremu można używać wielu pojazdów jednocześnie wraz z innymi zawodnikami bez obawy o nakładanie się sygnałów.


Colorado Crawler został wyekwipowany w szereg rozwiązań, które doceni każdy fan modelarstwa
  • progresywny napęd na 4 koła z systemem broniącym zębatki przed nadmiernym zużyciem w wyniku ślizgania się
  • Serwo o ogromnym momencie 15kg
  • dostosowywane amortyzatory wypełnione olejem
  • blokada dyferencjału - d zięki niej można płynnie pokonywać bokiem długie zakręty i skrupulatnie kierować modelem.
  • solidny silnik szczotkowy klasy 540, który zezwala na wspinanie się pod strome zbocza
  • lekkie przednie zawieszenie przednie
  • cała konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby ułatwić serwisowanie modelu i wprowadzanie modyfikacji.

Auta rodzaju crawler nadają się do jazdy po niemal każdej powierzchni. Bardzo dobrze radzą sobie przy jeździe pod górę i w terenie. Zezwalają na to bardzo znaczne opony z głębokim bieżnikiem. Również nie bez znaczenia są amortyzatory z obszernym skokiem, które nieprzeciętnie spełniają swoją rolę w przypadku upadku na cztery koła. Możemy być pewni, że, niezależnie od wysokości, podwozie nigdy nie dotknie ziemi.


Całość dopełnia nadajnik 2.4GHz. Jest czestotliwość, która uchodzi już za kanon w świecie modelarskim. Zasięg modelu oscyluje wokół 80 metrów, a my nie mamy powodów do zmartwień, iż sterowanie samochodem może być zakłócane.


Prezentowany terenowy Rock Crawler Colorado to samochód RC typu RTR, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka, jedyne czego potrzebujesz to 8 szt. Baterii AA do nadajnika.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.