Menu

Cyfrowy aparat fotograficzny Barbie żółty

Cechy produktu

  • Producent 4CV Mobile 

Opis

Cyfrowy aparat fotograficzny dla dziewczynek. Pozwala na robienie fotografii i nagrywanie filmów. Pakiet specjalnie przygotowanych ramek-nakładek na zdjęcia umożliwia dziewczęce spersonalizowanie fotografii i filmów.

Prosta obsługa dostosowana dladzieci. Wykonanie aparatu i kolorystyka dedykowana dziewczynkom. Cyfrowy aparat-kamera zezwala na dzieciom realizowanie zdjęć i nagrywanie filmów. Stanowi nieprzeciętne narzędzie do nauki podstaw fotografii i filmowania kadrowania obrazu, edycji w różnych warunkach oświetleniowych, etc.

zestaw ramek-nakładek na wykonywane fotografie zezwala na upiększanie fotografii, tj. Ich personalizację w zgodzie z dziecięcą estetyką. Wykonanie w konwencji Barbie przeznaczone jest dziewczynkom młodym reporterkom.

zdjęcia i filmy można oglądać na ekranie wyświetlacza lub na ekranie komputera po przeniesieniu karty pamięci. W zestawie karta pamięci 8GB. Cztery wersje kolorystyczne aparatu różowy, fioletowy, niebieski, żółty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.