Menu

Dekoracja balonowa, urodzinowa dla chłopca - zielona

Cechy produktu

  • Producent Selero 

Opis

 Dekoracja balonowa urodzinowa dla chłopca Zielona Dekoracja urodzinowa dla chłopca - zielona pakiet dekoracji urodzinowej pozwoli na zdobionie przyjęcia urodzinowego Waszej pociechy, który nada nieszablonowy oraz unikalny klimat.

Dzięki oryginalnej dekoracji impreza będzie niezapomniana nie tylko dla głównego bohatera,w dodatku wszystkich uczestników przyjęcia. Pakiet dekoracji urodzinowej jest idealny do organizacji przyjęcia jednocześnie w domu jak i w plenerze.

komplet stworzy piękne tło do pamiątkowych oraz da mnóstwo radości dzieciom. Główne właściwości: zestaw dekoracji genialny na przyjęcie urodzinowe, pakiet dekoracji składa się z balonów, pomponów oraz girlandy Happy Birthday, balony należy napełniać powietrzem albo helem, komplet balonów podwyższa się po napełnieniu helem, kolorystyka dekoracji jest barwna i radosna.

pakiet dekoracji urodzinowej zgodny jest ze zdjęciem opisowym. Dane o produkcie Model: Balony Waga: 0,487 kg produkt jest Nowy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.