Menu

DHA dla dzieci Mądre Rybki 90żelek do żucia

Cechy produktu

  • Producent Solgar 

Opis

Jedna żelka DHA dla dzieci gromadzi 100 mg kwasu dokozaheksaenowego. Znakomity, naturalny smak owocowy (bez posmaku ryb). Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Słodzony przychylnym dla zębów i naturalnym ksylitolem. POLUBIĄ JE DZIECI I DOROŚLI!Co to jest DHA? Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłuszczowym Omega-3, który występuje w całym organizmie. Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach. Mnóstwo badań potwierdza znaczenie stosownego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydatność dla dzieci.Nie każdy DHA jest taki sam. Na rynku dostępnych jest dużo pro­duktów DHA. Jednak różnią się one pod względem czystości, stabilności i jakości. Marka Solgar oferuje DHA tej samej niesłychanej jakości, jakiej oczekuje się od wszystkich naszych produktów od 1947 r.DHA do żucia producenta Solgar jest... Ultraczysty. Olej rybi stosowa­ny w produktach producenta Solgar pochodzi z tuńczyków łowionych na czy­stych wodach Oceanu Indyjskiego, a dzięki stosowanemu sposobowi eks­trakcji eliminujemy wszelkie substancje zanieczyszczające. Jest poddawa­ny łagodnemu procesowi oczyszczania, który zachowuje naturalną po­stać tego oleju.Ekstrakcja na zimno. Olej firmy Solgar jest ekstrahowany w środowisku o kontrolowanej temperaturze, co zmniejsza ryzyko utlenienia, a także minimali­zuje zapach i smak ryby.Wysoka stabilność. Dzięki wykorzystywanemu w firmie Solgar specyficznemu pro­cesowi ekstrakcji olej jest bardzo zrównoważony i ma starannie bursztynowy kolor.Kontrola jakości. Każda partia żelków jest poddawana rygorystycz­nym testom na zawartość substancji zanieczyszczających i metali ciężkich.Owocowy smak. Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owo­cowy. Korzystne odżywianie nie musi być wcale nudne! Chodzi o to, by podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i ciekawy sposób.Przepisy regulujące bezpieczeństwo suplementów diety są bardzo rygorystyczne. Zgodnie z nimi maksymalny poziom rtęci w suplementach diety jest od 5 do 10 razy niższy w przypadku mięsa ryb. Z kolei maksymalna dopuszczalna suma dioksyn jest w olejach z ryb dwukrotnie niższa niżeli w mięsie ryb.

Sposób użycia

Dzieci od 4 roku życia: 2 żelki dziennie, żuć najlepiej w porze posiłku albo według wskazań lekarza.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem rozmaitej diety.Dzieci zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Skład

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (2 żelki) gromadzi:

Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA® - 1100 mg

w tym oleje Omega 3:

DHA (kwas dokozaheksaenowy) - 200 mg

EPA (kwas eikozopentaenowy) - 48 mgkomponenty:

Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA®†, żelatyna (wołowa), substancja glazurująca: glicerol (roślinny), aromat: naturalne owoce, substancja wypełniająca: ksylitol, guma celulozowa usieciowana; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.†BioPure DHA® jest znakiem handlowym Bioriginal Food & Science Corporation.

informacje dodatkowe

Informacja alergiczna:

towar bezglutenowy. Nie zawiera cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających wytrzymałość, aromatów, barwników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.