Menu

Ekskluzywne pudełko na 100 kart Sidekick 100 Convertible czarne

Cechy produktu

  • Producent Gamegenic 

Opis

Czarny deck box na 100 podwójnie zakoszulkowanych kart, świetne pudełko na Twoje talieCzym jest Sidekick Convertible?"Pozwól, że to dla ciebie potrzymam!" – Convertible Sidekick gwarantuje prosty dostęp do podwójnie zakoszulkowanej talii 100 kart.

Linię Gamegenic Convertible zaprojektowano w celu ukazania kart w nowym, specyficznym świetle. Usuń pokrywę, przyczep ją do dna albo zacznij przechylać pudełko na mnóstwo różnych sposobów.To szykowne pudełko na talie zostało wytwarzane z materiału Nexofyber, który w połączeniu z wyścielonym mikrofibrą wnętrzem, zabezpiecza karty.

solidne magnesy gwarantują bezpieczne zamknięcie.parametry:- Zaprojektowany żeby pomieścić do 100 podwójnie zakoszulkowanych kart- Ładowanie boczne: karty są przechowywane poziomo- W pełni zdejmowana pokrywa. Zezwala na modyfikacje Mix & Match- nieskomplikowany dostęp do swobodnego wyjmowania swej talii- Swoboda użytkowania: spory wybór sposobów ekspozycji i przechylania otwartego pudełka- sztywna i trwała kompozycja- konkretne magnesy skrupulatne i bezpieczne zamknięcie- Materiały najwyższej jakości (Powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą)- 100% kompatybilność z produktami przechowującymi Convertible, takimi jak Dungeon

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.