Menu

Ekskluzywne pudełko na 100 kart Squire 100 Convertible Białe

Cechy produktu

  • Producent Gamegenic 

Opis

Biały deck box na 100 podwójnie zakoszulkowanych kart, genialne pudełko na Twoje talieCzym jest Squire Convertible?"Pozwól, że to dla ciebie potrzymam!" - Gamegenic Convertible Squire zapewnia przystępny dostęp do podwójnie zakoszulkowanej talii 100 kart.

Linię Convertible zaprojektowano w celu ukazania kart w nowym, niepowtarzalnym świetle. Usuń pokrywę, przyczep ją do dna albo zacznij przechylać pudełko na niemało rozmaitych sposobów. To wytworne pudełko na talie zostało tworzone z materiału Nexofyber, który w połączeniu z wyścielonym mikrofibrą wnętrzem zabezpiecza karty.

konkretne magnesy gwarantują bezpieczne zamknięcie. Materiały najwyższej jakości (powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą) obecnie 36 osiągalnych opcji Mix & Match Pokrywa wspaniale przyczepia się do dna i zezwala na swobodny dostęp do talii Sidekick może być przechylony i umieszczony w wielu różnorodnych pozycjachCechy:- Zaprojektowany żeby pomieścić do 100 podwójnie zakoszulkowanych kart- Ładowanie od góry: karty są przechowywane pionowo- W pełni zdejmowana pokrywa.

pozwala na modyfikacje Mix & Match- prosty dostęp do swobodnego wyjmowania swojej talii- Swoboda używania: spory dobór sposobów ekspozycji i przechylania otwartego pudełka- niesprężysta i trwała kompozycja- konkretne magnesy staranne i bezpieczne zamknięcie- Materiały najwyższej jakości (Powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą)- 100% kompatybilność z produktami przechowującymi Convertible, takimi jak Dungeon

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.