Menu

Ekskluzywne pudełko na 100 kart Watchtower 100 Convertible Czarne

Cechy produktu

  • Producent Gamegenic 

Opis

Czarny deck box na 100 podwójnie zakoszulkowanych kart, wyśmienite pudełko na Twoje talieCzym jest Watchtower Convertible?„Twoja gra toczy się na mojej zmianie” – Gamegenic Convertible Watchtower łączy pudełko na talie, szufladę na akcesoria i pojemnik na karty w jednym wytwornym projekcie.

Pojemnik na karty posiada do 100 podwójnie zakoszulkowanych kart bronionych w wyścielonym mikrofibrą miękkim wnętrzu. Szuflada sprawdza się idealnie do przechowywania kości, żetonów i innych pomniejszych rzeczy.Innowacja — pojemnik na karty w pojemniku na karty!

Watchtower można dowolnie obracać, sprawdza się nadzwyczajnie jako kontener dla stosu kart. Dzięki Watchtower Twoja talia zachowa świetny porządek, a dopełnianie kart będzie jeszcze lepsze.właściwości:- mieści do 100 podwójnie zakoszulkowanych kart i akcesoria- mieści wyjmowaną szufladę na akcesoria I pojemnik na karty z niezależnym dostępem- Pojemnik na karty może być wykorzystany jako kontener na stos kart aby zachować karty w jednym miejscu przy stole- Karty skierowane są ku górze dla bezpośredniej widoczności- W pełni zdejmowane pokrywy.

umożliwiają modyfikacje Mix & Match- Zdejmowane pokrywy mogą być przyczepione do części tylnej- Wygoda w użytkowania dla prawo- i leworęcznych- konkretne magnesy precyzyjne i bezpieczne zamknięcie- nieelastyczna i trwała konstrukcja- Materiały najwyższej jakości (Powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.