Menu

Ekskluzywne pudełko na 200 kart Stronghold 200 Convertible Zielone

Cechy produktu

  • Producent Gamegenic 

Opis

Zielony deck box na 200 podwójnie zakoszulkowanych kart, znakomite pudełko na Twoje talieCzym jest Stronghold 200+ Convertible?„Te ściany wyrzymają każde oblężenie” – Dwa wyjmowane pojemniki na karty mieszczą do 200 podwójnie zakoszulkowanych kart w tym wielkim i nad wyraz wytrzymałym pudełku na talie.

Stronghold pokryty jest wytwornym materiałem Nexofyber, z miękką mikrofibrą we wnętrzu i zawiera szufladę na akcesoria.Tak jak pozostałe produkty z linii Gamegenic Convertible, Stronghold ma zdejmowane pokrywy, które można przyczepić do dna pudełka.

potężne magnesy zapewniają bezpieczne zamknięcie. W pełni zdejmowane, wymienne pokrywy i wewnętrzne pojemniki na karty oferują opcje modyfikacji Mix & Match.właściwości:- posiada do 200 podwójnie zakoszulkowanych kart i akcesoria- Przechyl pudełko lub przyczep pokrywy do części tylnej, by zmienić sposób ustawienia i ekspozycji- W pełni zdejmowane pokrywy i wyjmowane pojemniki na karty pozwalają na modyfikacje Mix & Match- Niezależny dostęp do obydwu pojemników na karty i szuflady na akcesoria- Wygoda w użytku dla prawo- i leworęcznych- niesprężysta i trwała konstrukcja- mocne magnesy precyzyjne i bezpieczne zamknięcie- Materiały najwyższej jakości (Powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą)- osiągalne przyczepienie pokrywy do części tylnej w celu przechylonej ekspozycji pełnego Strongholdu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.