Menu

Givi s650 fotelik dla dziecka + pasy montażowe

Cechy produktu

  • Producent Givi 

Opis

FOTELIK DLA DZIECKA S650 - Baby Ride. Komplet mieści pasy montażowe. Możliwość konstrukcji na większości modeli skuterów dostępnych na rynku. Fotelik gwarantuje poprawną pozycję siedzącą dzieciom w wieku 5-8 lat.

wytwarzany z poliuretanu z metalową bazą. Fotelik nie posiada pasów bezpieczeństwa. Sama obecność osoby dorosłej na siedzeniu przed dzieckiem uniemożliwia przesuwaniu się dziecka do przodu. Givi jest włoskim producentem akcesoriów motocyklowych o globalnym zasięgu.

innowacyjność, najwyższa jakość oraz doświadczenie poparte ilością produktów na rynku iż GIVI należy do jednego z najistotniej stanowczych producentów. GIVI ma za sobą 30 lat doświadczenia i badań w tworzeniu kufrów.

System łączenia kufrów z płytą montażową jest prekursorski gdyż jednocześnie otwieranie jak i demontaż odbywa się przy użyciu jednego klucza. Artykuł został stworzony przy użyciu najkorzystniejszej jakości tworzyw, które przez swoją solidność, niepodatność na temperaturę i bezusterkowość będą służyć poprzez długi czas....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.