Menu

Himoto EMXT-1 2.4GHz (HSP Brontosaurus) - 10331

Cechy produktu

  • Producent Himoto 

Opis

Himoto EMXT-1 to udoskonalony brat bliźniak legendarnego Brontosaurusa producenta HSP! Prezentowany samochód RC to zdalnie sterowany terenowy model w skali 1:10. Auto posiada łożyska kulkowe we wszelkich kołach - nie występuje to u innych marek tej samej klasy.

dzięki czemu rozwiązaniu żywotność auta jest rozszerzona i zmniejszone są opory toczenia, co stanowczo przekłada się na komfort stosowania auta. Model dodatkowo akcentuje się także radiem 2.4GHz z systemem EPA.

Dzięki z ang. End Point Adjustment możemy regulować działanie każdego z serw indywidualnie. Jednym z zastosowań tego systemu jest np. Możliwość ograniczenia maksymalnej szybkości naszego modelu do wybranej wartości, co jest niezwykle przydatne gdy osoba kierująca autem jest początkująca - unikamy wtedy prawdopodobieństwa zbyt prędkiej jazdy na początku nauki, co nieraz przekłada się na potencjalne uszkodzenia.

Dwie powyższe parametry są wyjątkowe u modeli w tej półce cenowej. Jednostkę napędową stanowi silnik Himoto 540, który zezwala na osiągnięcie naprawdę sporych prędkości! Serwo o sile 3kg, a także napęd na cztery koła staranne prowadzenie auta, a wysokiej klasy opony powiększają przyczepność na zakrętach.

na dodatek model zaawansowany technicznie regulator obrotów 120A, który poprawia wykorzystanie akumulatora i osiągów silnika zwłaszcza przy niskich obrotach. Model zbudowany został z mocnym materiałów, ma aż 8 metalowo-olejowych amortyzatorów, a także amortyzowany zderzak, dzięki któremu jest niepodatny na uderzenia.

ponadto możliwa jest regulacja twardości zawieszenia przy pomocy dołączonych do zestawu ograniczników. Himoto EMXT-1 2.4GHz to model rodzaju Ready To Run, czyli gotowy do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka - Ci potrzeba jedynie 4szt baterii AA (zwykłe "paluszki") do nadajnika, które także możesz kupić w naszym sklepie.

Zapewniamy całkowitą dostępność części zamiennych, dopełniające akcesoria tj. Akumulatory, ładowarki oraz polskojęzyczną instrukcję obsługi i największy wybór karoserii....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.