Menu

LEGO Klocki Minions 30387 Bob z ramionami robota

Cechy produktu

  • Producent Lego 

Opis

Ruszaj do zabawy z Bobem i jego ramionami robota do zadań specjalnych Ulubiony Minionek wszystkich dzieciaków powraca w komplecie LEGO Minions, aby wszystkim niepokaźnym żartownisiom i psotnikom powyżej 6-go roku życia pokazać, jak przygotować amunicję do pierdzącego blastera!

Zabawa z takim materiałem może być naprawdę śmierdzionośna, więc Minionek Bob zapatrzył się w super długie ramiona robota, które pomogą mu wykonać zadanie! W tym zabawnym, liczącym 75 elementów mini komplecie klocków LEGO Minions dzieciaki będą miały okazję spotkać się z największym wesołkiem z serii bajek o Minionkach – Bobem z ramionami robota – i pomogą mu w opracowywaniu receptury na śmierdzącą amunicję.

Ten kolorowy model, choć niewiele znaczący, zagwarantuje urwisom masę śmiesznej zabawy! mnóstwo barwnych komponentów do odgrywania odlotowych historyjekGotowi do pracy w mini laboratorium LEGO Minions? Zatem do dzieła!

Do dyspozycji mamy skrzyneczkę z chwytakami, na której można postawić sprzęt laboratoryjny, w tym pierdzący blaster, pocisk do załadowania, fiolka z zieloną substancją i mnóstwo innych. Wystarczy,odpowiednio skonsolidujesz wszystkie komponenty, a Minionek Bob z ramionami robota wkroczy do akcji!

Ten minimalny, żółty stworek zasiadł za sterami machiny na czterech czarnych pompach, którą może sterować za pomocą dwóch dźwigni. By mógł wykonać zadanie, przyczep do jego rączek dwa super długie, ruchome ramiona robota, które pozwolą mu bezpiecznie działać na odległość.

Dobra robota! W nagrodę Bob dostanie do spałaszowania przysmak wszelkich Minionków – pysznego banana! O serii – zestawy LEGO MinionkiKolorowe zestawyLEGO Minionki to scenki wyjęte prosto z kolekcji zabawnych filmów animowanych o nawróconym na właściwą ścieżkę naukowcu imieniem Gru oraz szalonej grupie jego wesołych, żółtych pomocników – Minionków.

Tematem przewodnim linii LEGO Minionki są przygody tych psotnych stworków, które potrafią wpakować się w idealne tarapaty!Dzieciaki na całym świecie wprost uwielbiają niesamowite harce i psoty Minionków, które powodują,równocześnie młodsi, jak i starsi pękają ze śmiechu.

linia LEGO Minionki zezwala na dzieciakom spotkanie z ulubionymi bohaterami i nie tylko odgrywanie wesołych scenek zapamiętanych z filmu, lecz też tworzenie własnych, niepowtarzalnych historii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.