Menu

Kocham Polskę. Kalendarium

Cechy produktu

  • Producent Szarkowie Joanna i Jarosław 

Opis

Bestsellerowa kolekcja „Kocham Polskę" to zaproszenie do podróży po Polsce i do poznania jej niezwykłych dziejów. Dzięki swoim walorom edukacyjnym, to nieprzeciętne kompendium wiedzy o naszym kraju, może stać się dla przyszłego pokolenia perfekcyjną szkolą patriotyzmu

Kocham Polskę Kalendarium to kolejna pozycja dopełniająca naszą bestsellerową kolekcję. Tym razem na osi czasu zaznaczone zostały wszystkie najważniejsze wydarzenia z historii Polski. Kronikarski zapis pozwala szybko zorientować się kolejności następujących po sobie wydarzeń historycznych i bez trudu przypisać je do solidnej epoki. Wydarzenia w formie chronologicznej ułożone zostały od najdawniejszych czasów, aż po najnowsze fakty.

na pewno będzie to perfekcyjne uzupełnienie wychowania patriotycznego naszych dzieci i przyjazna pomoc edukacyjna. Barwne ilustracje i bogata szata graficzna rozbudzą wyobraźnie i dadzą możliwość do rodzinnego snucia opowieści o dziejach naszego narodu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.