Menu

Koszulki na karty CCG 66x91mm Czarne 100 sztuk

Cechy produktu

  • Producent Gamegenic 

Opis

100 koszulek pasujących na karty o rozmiarze do 64x89 mmCzym są Prime CCG Sleeves?Koszulki Prime Sleeves są koniecznym zabezpieczeniem naszych cennych kart. Prime Sleeves zapewniają najwyższą ochronę kart o charakterystycznych wymiarach i uniemożliwiają zagiętym rogom, zadrapaniom i uszkodzeniom powstałym przy częstym tasowaniu.Dzięki stylowemu, matowemu wykończeniu części tylnej, gracze doświadczą świetnego wyczucia przyłatwego tasowaniau i nie będą musieli zmagać się ze ślizgającymi się kartami.

atrybuty:- szczególnie wysoka nieprzezroczystość części tylnej, choćby przy jasnych kolorach- bardzo wysoka transparentność, gwarantująca oryginalną jakość wizualną, nie wpływając na kolory czy kontrast- rewelacyjne dopasowanie i rozmiar, doskonałe do podwójnego koszulkowania- Wytrzymałe koszulki uniemożliwiają zagiętym rogom, zadrapaniom i uszkodzeniom powstałym przy tasowaniu- dokładnie wykończona część tylna uniemożliwia ślizganiu się kart- doskonałeWspaniałe wyczucie przy tasowaniu- Brak związków kwasowych.

Bez domieszek polichlorku winylu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.