Menu

LEGO Klocki City 30570 Poduszkowiec ratowników dzikich zwierząt

Cechy produktu

  • Producent Lego 

Opis

Poduszkowiec ratowników dzikich zwierząt LEGO City rusza na akcję!Dzikie zwierzęta mogą czuć się bezpieczne, gdy w miasteczku LEGO City czuwają ratownicy! mają wyspecjalizowany sprzęt, aby pomagać zwierzakom i żadna akcja ratownicza nie jest im straszna.

Wśród sprzętu nie może zabraknąć poduszkowca ratowników dzikich zwierząt, którym dotrą tam, gdzie zawiodą tradycyjne pojazdy.Poduszkowiec ratowników LEGO City 30570 zaopatrzony jest w kierownicę, śmigło, poduszkę powietrzną, a także skrzynkę na potrzebne akcesoria.

Właśnie dowiózł na wyspę jabłko dla małpki, by nie była głodna. Może także zabrać jakieś niepokaźne dzikie zwierzę i odwieźć je do kliniki weterynaryjnej.wyśmienity dodatek do zabawy albo większych zestawów klocków LEGOPoduszkowiec ratowników dzikich zwierząt z niewielkiego zestawu klocków LEGO City sprawdzi się w zabawie sam albo będzie perfekcyjnym dodatkiem do innych zestawów z linii.

Model zbudujemy z 35 klocków, a zabawę na poduszkowcu urozmaici figurka małpki, minifigurka ratownika i jabłko dla zwierzątka.śladowy komplet 30570 LEGO City z poduszkowcem ratowników dzikich zwierząt rozbudzi dziecięcą wyobraźnię i zamieni wnętrze 5-latka w miejsca nadzwyczajnych i emocjonujących akcji.

To gratka dla wszystkich niepokaźnych zwolenników zwierzątek. Do kokpitu zawiera się figurka, więc dziecko może odgrywać ciekawe podróże po wodzie. Model nie pływa naprawdę, lecz zabierze każdego w świat wyobraźni z klockami LEGO City.O linii – zestawy LEGO CityMotywem przewodnim minimalnych i sporych zestawów LEGO City jest spokojne,ciekawe życie mieszkańców miasteczka.

Zestawy zawierają modele budynków, pojazdów, całych scenek i elementów, które dzieciaki poprawnie kojarzą z bliższego i dalszego otoczenia. Dzięki zestawom z linii LEGO City malec może zgłębić świat otaczającego go świata, poznać zawody i aktywności mieszkańców.kolekcja LEGO City mieści w sobie takie komponenty, jak pociągi, ciężarówki i parki,w dodatku akcje ratownicze, podróże w nieznany kosmos czy w głębiny wody.

Z zestawami LEGO City dla dziewczynek i chłopców można tworzyć niesamowite historie w wykreowanym przez siebie miasteczku! części modeli rozbudzą wyobraźnię i zainspirują do niesamowitych przygód w świecie wyobraźni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.