Menu

Malowany Las Drewniana tablica wysoka z akcesoriami

Cechy produktu

  • Producent Malowany Las 

Opis

Drewniana tablica z akcesoriami z kolekcji Malowany Las to kreatywne rozwiązaniaDzieciaki uwielbiają się bawić w szkołę, bazgrać, pisać i rysować, a wysoka drewniana tablica z serii Malowany Las to nieprzeciętne rozwiązanie, by stworzyć w pokoju kącik do wyrażania siebie.

Drewniana tablica to rozwiązanie, które umożliwi tobie i twojemu dziecku godziny twórczej zabawy, rozwinie jego kreatywność i wprowadzi go w świat farb, kredy i mazaków. Drewniana tablica ma masę rozmaitych akcesoriów, które umożliwią dziecku artystyczny wyraz i będą służyły równocześnie do zabawy, jak i nauki.

Wysoka tablica z akcesoriami konwencjonalną, szkolną stronę do pisania kredą, a także stronę białą – asygnowaną do pisania markerami ścieralnymi na sucho.Akcesoria to gwarancja wyśmienitej zabawy przez długie godzinyDrewniana tablica z kolekcji Malowany Las wyekwipowana jest w wygodną półeczkę, która powoduje, iż akcesoria i przybory są za każdym razem pod ręką.

Wśród nich wynajdziemy kredę, uchwyt na kredę, markery i ściereczki. Biała część tablicy posiada klips, który pozwala na przypięcie kartek do malowania i rysowania. Półeczka tablicy wyposażona jest także w kubeczki na farby albo wodę, a zrównoważona budowa sprawia, że można malować bez ryzyka, iż coś się rozleje.

Do wysokiejdrewnianej tablicy dołączone są również literki i cyferki na magnes, które można użyć w domowej nauce. Kolory i kształty zachwycą, a łatwość przesuwania pozwoli na rozwój nie tylko intelektualny, lecz także manualny dziecka.Drewniana wysoka tablica z serii Malowany Las połączeniem estetyki i funkcjonalnościTablicajest produkowana z najlepszej jakości naturalnego drewna, posiada bezpieczne wykończenia, więc nadaje się wspaniale dla każdego malca już od trzeciego roku życia.

Estetyczne wykonanie tablicy z akcesoriamisprawia, że wpasuje się we wnętrze pokoju zarówno niewiele znaczących, jak i obfitych dzieci.Wykonanie drewnianej tablicy z kolekcji Malowany Las łączy funkcjonalność i estetykę.

Pastelowe, delikatne odcienie z wyrazistymi detalami to zaproszenie do kreatywności dziecka, a potężne wykonanie tablicy powoduje, że będzie służyła poprzez długie lata. Wysoka drewniana tablica też możliwość regulacji wysokości, co powoduje, że tablica niejako rośnie z twoją pociechą!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.