Menu

Malowany Las Drewniana tablica z akcesoriami

Cechy produktu

  • Producent Malowany Las 

Opis

Drewniana tablica z akcesoriami to wielofunkcyjne rozwiązanie do nauki i zabawyTa łącząca tradycję z progresywnością drewniana tablica edukacyjna dla dzieci to genialne wielofunkcyjne centrum do kreatywnej zabawy, nauki i wyrażania siebie.

Prosty sposób, by stworzyć w pokoju dziecka miejsce, gdzie szkrab nie tylko będzie się uczył, lecz i doskonale bawił w szkołę, rysował z radością i po prostu rozwijał swoje zainteresowania. Tablica Malowanego Lasu z akcesoriamidaje ku temu masę możliwości dzięki zróżnicowanym stronom!Drewniana tablica posiada dwie powierzchnie.

Jedna to należycie znana ze szkoły strona do rysowania kredą, druga – biała strona tablicy – pozwala pisać markerami, ścierać je na sucho i przyczepiać magnesy. W dodatku u góry tej strony odszukamy klips, który zezwala na zawieszenie na tablicy kartki,swobodnie po niej malować farbkami.

Drewnianą tablicędla dzieciwyposażono na dodatek w półeczkę oraz masę akcesoriów do kreatywnej zabawy!obfitość dodatków tablicy dla dzieci,wytwarzać, bawić się i wszechstronnie rozwijaćWśród przyborów do nauki i zabawy załączonych do drewnianej tablicy Malowanego Lasu dla dziecimaluch odnajdzie magnesy z literkami i cyferkami, pakiet kredy i markerów, ścierak, kolorowe magnesy w najróżniejszych kształtach oraz kubeczki na wodę lub farbki do malowania.

Ta cała masa akcesoriów daje wszechstronne możliwości kreatywnego rozwoju i wesołego wyrażania siebie.Maluch może łatwością przyczepiać magnesy, pisać, rysować, bazgrać i malować przy użyciu tej poręcznej szkolnej tablicy.

wbudowana półeczka powoduje, iż wszystkie przybory będą zawsze pod ręką dziecka, a specjalnie zaprojektowane miejsca na załączone do zestawu kubeczki sprawią, że malowanie będzie jeszcze łatwiejsze bez obaw, że coś się rozleje!

Tablicazaprasza dzieciaki do ruchu, rozwoju wyobraźni i kreatywności, powoduje masę frajdy i jest nieocenioną pomocą w domowej nauce.Dopracowane wykonanie dla trwałości, spektakularna i satysfakcji dziecka, a także rodzicaMalowany Las dba, by wszystkie produkty dla dzieci łączyły w sobie trwałość, piękno, bezpieczeństwo i ekologię.

Drewniana tablica z akcesoriami została produkowana z najlepszej jakości drewna, co powoduje, że będzie służyć poprzez długie lata. Stabilna budowa sprawia, że tablica jest w pełni bezpieczna, a możliwość regulacji wysokości gwarantuje,za każdym razem zjednoczy się do wzrostu pociechy i będzie niejako rosła z dzieckiem!Tablicajest niesamowicie nietrudna w konstrukcji i demontażu.

W zestawie akcesoriówznajdziemy także papier do rysowania i wszystkie niezbędne śrubki do skręcenia produktu. Drewniana tablica to dla dzieci prosty sposób, aby kreatywnie i twórczo spędzać czas w domu.

To wyśmienite wsparcie w nauce podstaw matematyki, geometrii, pisania, liczenia i czytania. Z tą genialną tablicąi jej akcesoriami każdy szkrab obudzi w sobie artystę!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.