Menu

Medela Torebki Jednorazowe 50 szt Do przechowywania pokarmu

Cechy produktu

  • Producent Medela 

Opis

 MEDELA Torebki do przechowywania pokarmu 10 sztuk Woreczki pochodzą w wielopaku. Wysyłane są w opakowaniu zastępczym. Woreczki do pokarmu asygnowane są do przechowywania, a także mrożenia pokarmu. Do ich produkcji wykorzystano specjalne tworzywo przeznaczone do kontaktu z żywnością, nie zawierające Bisfenolu A.

Torebki producenta Medela do przechowywania pokarmu pozwalają na kolekcjonowanie zapasu mleka matki w lodówce lub zamrażarce, dzięki temu dziecko nie musi być karmione pokarmem zastępczym. Gotowe do użycia torebki zezwalają na przechowywanie, transport i podgrzewanie mleka matki w wygodny i higieniczny sposób.

Torebki zaopatrzone zostały w szczelne, podwójne zamknięcie strunowe zabezpieczające przed przeciekaniem. Zajmują mniej miejsca konwencjonalne butelki na pokarm. Płaski kształt torebek gwarantuje prędkie rozmrażanie pokarmu, a wytrzymały materiał zagwarantuje bezpieczne przechowywanie.

Torebki te, wyprodukowane z tworzyw niezawierających BPA dopuszczonych do kontaktu z żywnością, są zgrzewane termicznie, co zabezpiecza je przed rozdarciem albo pęknięciem. Każda torebka posiada etykietę z miejscem na opis i datę.

parametry: liczba: 10 sztuk Możliwość płaskiego ułożenia torebek,na dodatek ustawiać w pozycji stojącej Bezpieczne, długie przechowywanie z zachowaniem witamin i elementów odżywczych nieskomplikowane oznakowanie i datowanie umożliwia monitorowanie zapasu pokarmu.

Materiały bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka. Torebki do przechowywania pokarmu 10 sztuk...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.