Menu

Nie lubię książek. Koniec kropka.

Cechy produktu

  • Producent Perry Emma 

Opis

Nie lubię książek. Koniec kropka.

W pewnym miasteczku mieszkała dziewczynka. Na imię miała Michalina.
Michasia nie lubiła książek. Nie lubiła i już! Koniec kropka! Używała ich jako schodków albo zjeżdżała na nich z góry jak na sankach, ale nigdy nie miała ochoty czytać historii wydrukowanych na ich stronach.
Wszystko zmieniło się w momencie, gdy książki się zbuntowały i powiedziały,posiadają dość! Rozległ się szelest, zgrzyt, odgłos przewracanych kartek i… Michalina znalazła się w samym środku nieprzeczytanej nigdy historii.
Tak rozpoczyna się ta przezabawna opowiastka, która w oryginalny sposób namawia dzieci do czytania i pokochania książek.
Jesteśmy pewni, że przekona każdego chłopca i każdą dziewczynkę, iż czytanie książek to najlepsza zabawa na świecie! Koniec kropka!

Recenzje książki "Nie lubię książek. Koniec kropka."

"Ta niedługa, bogato ilustrowana książka pokazuje znikomym czytelnikom, jak wartościową i niebanalną rozrywką jest czytanie książek. Na przykładzie Michalinki i jej niesamowitej podróży autorzy przekonują dzieci, że każda książka to nowa, niesamowita przygoda, którą mamy na wyciągnięcie ręki, bez ruszania się z domu. Myślę, iż to atrakcyjna propozycja dla dzieci, które nie odkryły jeszcze magii książek- kto wie, może dzięki Michalince przekonają się do czytania i polubią książki, tak jak ta bohaterka." Przeczytaj więcej na mama-filipka.blogspot.com

"Książka, w której fabuła autorstwa Emmy Perry spotyka się z ilustracjami Sharon Davey jest bardzo atrakcyjnie wydana. Na każdej stronie wynajdziecie krótki tekst, który uzupełniają pełne emocji obrazki. Co tu dużo mówić, mina Michasi jasno demonstruje, że dziewczynka nie lubi czytać. Z każdą jednak stroną w książce inicjuje się dziać coraz więcej. Obrazki zaczynają wypełniać całe strony, a czcionka zmienia się, żeby oddać dynamikę narracji. Aż nagle przeniesiemy się w świat książek, które tyle czasu czekały w pokoju Michasi na to, aby ktoś je w końcu przeczytał. Muszę przyznać, iż taka budowa opowieści jest bardzo atrakcyjna. Jestem pewna, że pomoże ona utrzymać uwagę nawet najmłodszych czytelników! Kto wie, może nawet przekona do sięgnięcia po książkę choćby najbardziej zagorzałych przeciwników czytania?" Przeczytaj więcej na czytelniczepodworko.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.