Menu

OBRAZ PLAKAT W RAMIE 33x43 cm Baranek PD002

Opis

 ___ ____ OBRAZ PLAKAT W RAMIE proponujemy Państwu obraz o wymiarach 24x33 cm Obrazy drukujemy na wysokiej jakości papierze foto: DRUK cyfrowy PAPIER foto 250 g wymiary plakatu A4 rozmiary z ramką 24x33 cm W plakatach z imionami należy podać imię, które ma się znaleźć na plakacie.

RAMKA dostępnA W odcieniu BIAŁYM lub CZARNYM (prosimy o dane w wiadomości dla sprzedającego) Dlaczego warto nam zaufać? Wszystkie plakaty powstają bezpośrednio po zamówieniu w naszej siedzibie i są drukowane na naszym parku maszynowym.

Projekty plakatów powstają w naszym studiu graficznym, dzięki temu proponujemy Państwu namodniejsze wzory zgodne z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Katalog naszej oferty plakatowej, sukcesywnie uzupełniany jest o nowe projekty.

Jakość i doświadczenie Bazując na wieloletnim doświadczeniu w obsłudze równocześnie firm, jak i klientów indywidualnych wiemy, iż dla naszych Klientów liczy się jakość produktów i szybkość obsługi - i właśnie to Państwu zapewniamy.

Wiemy dodatkowo, iż przesyłki w rękach kurierów nie zawsze są traktowane "jak należy", dlatego także szczególną uwagę zwracamy na mocne pakowanie towarów. Nasza ekipa, podczas produkcji i przygotowania zamówionego przez Was artykułu, na wszelkich etapach dba o każdy szczegół.

Dla nas najważniejsza jest jakość i zadowalenie Klientów. UWAGA: mając na względzie wygodę, jakość i bezpieczeństwo produktu, ramy obrazów przesyłamy w postaci pakowanej fabrycznie, a wydruki na papierze foto pakujemy osobno, zabezpieczając je folią.

Zapraszamy też na inne nasze aukcje! - zobacz opinie wystawione poprzez naszych klientów i przekonaj się o naszej rzetelności. Drodzy konsumenci, z powodu sytuacji związanej z pandemią, dostawy zamówionych towarów mogą się opóźnić z przyczyn od nas niezależnych.

jednocześnie informujemy, iż dokładamy wszystkich starań, aby w tym niełatwym okresie zachować wysokie standardy obsługi....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.