Menu

Playmobil Figurka EverDreamerz 70583 Clare Music World + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Świat zawirował od idealnych melodii zespołu EverDreamerzKto ma ochotę na genialną porcję nieprzeciętnej zabawy i mocną dawkę odlotowej muzyki? Zatem dołączcie do najlepszego klawiszowca zespołu EverDreamerz– zjawiskowej figurki Clare – i razem sprawcie, że scena muzyczna Playmobilrozbrzmi mocą radosnych melodii!W kolorowym komplecie Clare Music World wszystkie dzieciaki powyżej 5-go roku życia będą miały okazję poznać największego bystrzaka w zespole EverDreamerz, super inteligentną figurkę Clare!

Ta niezwykła artystka znalazła matematyczne równanie na najkorzystniejsze kombinacje muzyczne i z precyzją godną naukowca odgrywa je na swoim niebieskim keyboardzie!Skacz po klawiszach keyboardu z zestawem Clare Music WorldW tym kolorowym zestawie Clare Music World wyszukacie aż 33 różnorodne części, które pozwolą wam odtwarzać najwspanialsze muzyczne scenki z figurką Clare i jej najlepszą przyjaciółką – małą alpaką.

Wykorzystajcie do tego masę akcesoriów załączonych do tego zestawu EverDreamerzod Playmobili pozwólcie swojej fantazji generować najfajniejsze pomysły do zabawy! Stańcie na gwiezdnej podkładce, chwyćcie za nuty i odgrywajcie szalone melodie na keyboardzie!

Gdy przyjdzie czas na solówkę, złapcie za mikrofon i zaśpiewajcie swoje ulubione przeboje EverDreamerz! W komplecie Clare Music World wynajdziecie także bransoletkę z ozdobnymi koralikami i kolekcjonerską kartę Clare, którą możecie zeskanować smartfonem i zobaczyć EverDreamerz na żywo dzięki zintegrowanej funkcji AR!O kolekcji – zestawy Playmobil EverDreamerzSeria EverDreamerz od Playmobil to historia pięciu przyjaciółek, które magiczny amulet zabrał do wymarzonego świata muzyki, w którym są one gwiazdami uznanego przez wszystkich zespołu EverDreamerz.

Jednak ich przygoda nie jest tak bajkowa, jak mogłoby się wydawać, bo mocna Lady Nightmare zamknęła je w pętli czasowej, z której nie wydostaną się, dopóki EverDreamerz nie wygra prestiżowego konkursu muzycznego!Zabawa z zestawami z linii EverDreamerz zabierze wszystkie dzieciaki w rozśpiewaną podróż, która rozbudzi w nich kreatywność i pasję do muzyki.

linia EverDreamerz ma dla nich idealne figurki członkiń zespołu - Viony, Starleen, Clare, Edwiny i Rosalee – oraz różnorodne gadżety, które pozwolą im poznać tajniki muzycznego świata i odgrywać znakomite scenki pełne radosnych melodii!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.