Menu

Playmobil Figurka Novelmore 70747 Violet Vale Czarodziej roślin + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Czarodziej roślin z Violet Vale wyrusza na poszukiwanie magicznych kryształówVegithor to czarodziej roślin i mistrz w swoim fachu – wie wszystko o roślinach, kwiatach, drzewach i krzewach, a bardzo jak uwarzyć z nich efektywne mikstury o najróżniejszych właściwościach.

Jego moc potrafi wpływać choćby na świat zwierząt i wszelkich krzewów i roślin. Ma z przyrodą blisko kontakt i zawsze wymyśli, jak ją zastosować w walce dla dobra.Właśnie wyruszył z wieży czarodzieja Violet Vale, żeby poszukać cennych kryształów.

enigmatyczny kwiat, którego napotkał, skrywa w sobie niesamowity skarb – magiczny kryształ o pokaźnej mocy. Vegithor macha swoją magiczną różdżką i listki rośliny odsłaniają przed nim swoją zawartość. Cenne kryształy należą do czarodzieja roślin!Kreatywna zabawa u boku czarodzieja roślin z Violet ValeCzas wprowadzić trochę magii do zestawów Playmobil Novelmore – dołącz do czarodzieja roślin z Violet Vale i zdobądź cenne kryształy.

W tym fantastycznym komplecie znajduje się figurka Vegithora, jego rewelacyjna różdżka, sieć, pająk, roślina z rozkładanymi liśćmi, czaszka i efektowne zielone kryształy. Mag ma na dodatek czapkę z rogami, barwny strój i złoty sierp.Dzieciaki chętnie dołącza Vegithora do swoich zestawów z Violet Vale Playmobil Novelmore.

W każdej bitwie przyda się pomoc czarodzieja. Lub przyjaciele właśnie próbują wypędzić z wieży demony. Vegithor za każdym razem z ochotą użyje swej mocy czarodzieja roślin, więc podaruj go jakiemuś kreatywnemu 4-latkowi.O linii – zestawy Playmobil NovelmoreMałe i znaczne zestawy Playmobil Novelmore to kolekcja inspirowana fantastycznym światem dzielnych rycerzy, bitew i magii.

Kraina Noveldore najeżdżana jest przez strasznych rycerzy z ognistego Burnham. Ich przywódca, Lord Bayron Burhnam, pragnie zdobyć magiczną zbroję pilnowaną przez solidnego czarodzieja Timithora. Wbrew przepowiedni, która mówi, że mu się uda, mieszkańcy Noveldore łączą siły i odpierają najazdy złych wojowników z Crimson Caldera!Wśród fantastycznych zestawów Playmobil wynajdziemy nadzwyczajne twierdze, zamki, maszyny oblężnicze, statki, a także figurki rycerzy w błyskotliwych zbrojach i ze nadzwyczajną bronią.

Te doskonałe zestawy pozwolą stoczyć niesamowite bitwy dobra i zła w domowym zaciszu. Postacie z walecznego Novelmore zabiorą dziecko w świat magicznych przygód, które bez wątpienia pokocha!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.