Menu

Playmobil Kalendarz adwentowy Powrót do przyszłości + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Kalendarz AdwentowyPowrót do przyszłości Odliczamy dni do świąt z fantastycznym kalendarzem adwentowym od PLAYMOBIL Powrót do przyszłości! Za każdymi drzwiczkami znajduje się upominek; figurka, pojazd lub kultowe akcesoria, które dzieciom (jak jeszcze dorosłym) poprzez 24 dni aż do pierwszych dni świąt, zagwarantują niezapomniane wrażenia.

Kiedy już wszystkie nieprzewidzianki zostaną odkryte, opakowanie można wykorzystać do odgrywania legendarnych scen na miejskim rynku z filmów Powrót do przyszłości i Powrót do przyszłości II! Na przykład z Martym McFly´em i Jennifer Parker lub Doc Brownem i Martym na parkingu supermarketu Twin Pines Mall z roku 1985.

Fani, którzy chcą się przenieść w jeszcze wcześniejsze lata 50-te, mogą odegrać scenę, w której Marty ucieka na deskorolce przed Biffem. Jest już prawie godzina 10:04 i Doc Brown musi jak najszybciej wejść na wieżę zegarową, aby przekierować piorun na kompensator!

W każdym kalendarzu znajduje się bonus dla prawdziwych zwolenników: Trójwymiarowa kartka pocztowa, na której jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znika cała rodzina McFly.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.