Menu

Playmobil Klocki Novelmore 70746 Violet Vale Portal demonów + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Nie dzieje się prawidłowo w Violet Vale Novelmore – portal demonów został otwarty!Coś niedobrego dzieje się w Violet Vale, magicznej krainie Novelmore – czarodzieje mroku przywołują demony! Pomaga im w tym magiczny portal, w którym z sprawą zaklęcia pojawia się zły chochlik, chcący uwolnić wielkiego demona zamkniętego w klatce.

Ta ponura i złowroga wieża to źródło zła w spokojnej krainie wojowników.Zły czarownik Umbrathor i jego pomocnik Vermithor szykują coś niecnego – w tym celu korzystają z piętrowego portalu demonów ze specjalnym ołtarzem.

Jeden ruch magicznego kija i płyta pęka, uwalniając drobnego demona. Ten zaraz pędzi, by pomóc swojemu uwięzionemu towarzyszowi. Powstrzymaj złych czarodziejów… lub do nich dołącz!niebanalny pakiet ze złymi siłami krainy Playmobil NovelmoreBy dzielni rycerze Playmobil Novelmore mogli wykazać się odwagą – przygotowano specjalny pakiet z linii Violet Vale, gdzie mroczni czarodzieje przygotowują portal demonów.

Z nim wyobraźnia dzieciaków pogalopuje przed siebie. Wynajdziemy tutaj masę atrakcyjnych mechanizmów jak otwierane lochy czy funkcjonalna wystrzeliwująca płyta ołtarza demonów.Do zabawy załączono dwie figurki czarodziejów oraz dwójkę demonów, niepokaźnego i znacznego.

znajdziemy tu także masę ciekawych dodatków, takich jak: pióro, biurko, czaszkę, kałamarz, tajne plany i mroczne rysunki, mikstury, kostury, kij nietoperza, a także sporo innych do kreatywnej zabawy. Podaruj ten komplet jakiemuś minimalnemu fanowi przygód w Novelmore, aby pokonał złych czarodziejów… lub pomógł im wygrać.O serii – zestawy Playmobil NovelmoreMałe i pokaźne zestawy Playmobil Novelmore to linia inspirowana fantastycznym światem dzielnych rycerzy, bitew i magii.

Kraina Noveldore najeżdżana jest poprzez strasznych rycerzy z ognistego Burnham. Ich przywódca, Lord Bayron Burhnam, pragnie zdobyć magiczną zbroję pilnowaną poprzez mocnego czarodzieja Timithora. Wbrew przepowiedni, która mówi, że mu się uda, mieszkańcy Noveldore łączą siły i odpierają najazdy złych wojowników z Crimson Caldera!Wśród fantastycznych zestawów Playmobilznajdziemy genialne twierdze, zamki, maszyny oblężnicze, statki, a także figurki rycerzy w pięknych zbrojach i ze nieprzeciętną bronią.

Te idealne zestawy pozwolą stoczyć niesamowite bitwy dobra i zła w domowym zaciszu. Postacie z walecznego Novelmore zabiorą dziecko w świat magicznych przygód, które bez dwóch zdań pokocha!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.