Menu

Playmobil Komisariat policji z więzieniem 6919 6919 6919

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Komisariat policji z więzieniem w miasteczku Playmobil to prawdziwa twierdzaWspaniały komisariat z więzieniem w miasteczku Playmobil City Action sieje postrach wśród złoczyńców. To prawdziwa twierdza. Lecz co to? Ktoś ucieka!

Łapać przestępcę! Dzielni policjanci ruszają w pościg za zbiegiem, podnoszą alarm, a brama więzienia zamyka się. Służbom więziennym nie straszna ucieczka, gdyż więzienie i komisariat zaopatrzone są w kamery, radary i monitoring, więc więzień daleko nie ucieknie!Komisariat ma miejsce do lądowania helikoptera, dwie wieże obserwacyjne, więzienie, pokój do zdjęć, szafkę z bronią i mnóstwo innych.

Wszystko jest znakomicie przygotowane na pilnowanie osadzonych, jednak dzielni policjanci nie wiedzą, iż cele mają wyłamaną ścianę, poprzez którą można uciec. Ten idealny komplet z masą dodatków sprawi, iż dzieciaki przeżyją nieprzeciętną przygodę z ucieczką z więzienia i emocjonującym pościgiem.Masa wspaniałej zabawy ze szczegółowo odwzorowanym komisariatem i więzieniemDodatki zestawów City Action to inspiracja do wymyślania niesamowitych przygód wraz z bohaterami Playmobil.

komplet z komisariatem policji i więzieniem to zabawa na długie godziny. Budowanie modelu sprawi masę radości i napełni malucha satysfakcją ze stworzenia tak imponującej zabawki. Tak jak wszystkie zabawki Playmobil komisariat i więzienie mają masę ruchomych części takich, jak kraty, bramy, szafki i mnóstwo innych.Kolorystyka całego zestawu i dopracowane części perfekcyjnie naśladują te z prawdziwego życia, więc zabawa może być naprawdę realistyczna.

Jest tutaj dużo do odkrywania: wieża strażnicza ma stanowiska komputerowe, a cele więźniów są należycie zaopatrzone. Niewiele znaczące akcesoria więzienia nadają unikalnego nastroju i inspirują do wyjątkowo szczegółowej zabawy, która całkowicie pochłonie kreatywny i twórczy umysł dziecka!

komplet spełni oczekiwania jako prezent dla 4-latka i starszych dzieci.O serii – zestawy Playmobil City ActionMotywem kolekcji zestawów Playmobil City Action jest dynamiczne życie miasta oraz bohaterska praca miejskich służb ratunkowych – strażaków, policjantów, budowniczych, lekarzy, oddziałów specjalnych i wielu, wielu innych.

City Action przenosi dziecko w ekscytujący świat miejskiego życia, w którym zawsze coś się dzieje.Ta pełna wrażeń seria Playmobil jest wyśmienitą okazją, by malec mógł poznać pracę przeróżnych służb mundurowych, poczuć się jak jeden z nich, przeżywając nadzwyczajne przygody.

Zabawa zestawami Playmobil pozwala dzieciakom wcielać się w role, odgrywać znakomite scenki, rozwijając wyobraźnię i doskonale się przy tym bawiąc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.