Menu

Playmobil Moja kawiarnia 70015 + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Moja kawiarnia zaprasza na pyszne ciasta i deseryTa perfekcyjna wszechstronna kawiarnia to ulubione miejsce spotkań w miasteczku Playmobil. Dostaniemy tutaj pyszne ciasta czekoladowe, świeże babeczki, pachnące bułeczki i pączki, a nawet donaty.

W mieście szykuje się także ślub, bo za ladą widać przygotowany tort weselny. Przemiła ekspedientka nalewa gościom gorącą kawę prosto z ekspresu i kupujący mogą zrelaksować się w kawiarni przy kawałku ciasta.urokliwa kawiarnia Playmobil zachwyca atrakcyjnymi kolorami i sprawnie namawia do wejścia.

Drzwi wejściowe przyozdobiono tematyką serc, ciast i wypieków, a przy progu postawiono efektownego kwiatka w doniczce. Dach mojej kawiarni stanowi taras, na którym goście także mogą usiąść i oglądać piękną okolicę miasteczka Playmobil.

To naprawdę genialne i przyjemne miejsce!Prześliczny punkt w miasteczku Playmobil czeka na gościMoja kawiarnia to zestaw, który zachwyca dopracowaniem i masą akcesoriów do zabawy. W pudełku wynajdziemy 108 komponentów do zbudowania kawiarenki, 2 figurki dorosłych 1 figura dziecka, lada z kasą fiskalną, kwiatki z doniczkach, stoliki, krzesełka, meble, ekspres do kawy, ciasta, babeczki, kubki, sztućce i dużo innych drobiazgów do jeszcze lepszej, realistycznej zabawy.komplet znakomicie łączy się z innymi z linii Moje niepokaźne miasteczko, np.

z salonem fryzjerskim 70376 czy supermarketem 70375. W pudełku dziecko odnajdzie w dodatku naklejki, którymi będzie mogło dowolnie udekorować ściany kawiarenki, żeby była naprawdę unikatowa. Komplet z figurkami pozwoli każdemu malcowi pobudzić pokłady kreatywności i da dużo frajdy.

To naprawdę świetny pomysł na podarunek!O serii – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku.

Wśród zestawów serii City Life odnajdziemy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i niemało, mnóstwo innych. Linia City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców znacznego miasta, które aż tętni życiem.Dzięki elementom zestawów Playmobil dla dziewczynek i chłopców z serii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które prawidłowo kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z linii City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego. Pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.